Přepravní služby Tavočeru - stěhování, rozvoz zboží i přeprava nákladů


Čeká Vás stěhování? Ať už budete stěhovat jen několik věcí nebo rovnou celý byt, přečtěte si články z různých zdrojů týkající se stěhování a přípravy na něj. Poté již stěhování zvládnete zcela bez problémů.

1.6.2018 | TAVOČER s.r.o. |
Dlouhá léta specializujeme na stěhování domácností, kanceláří i firem a také na mezinárodní stěhování.

Kromě toho ale po celá léta nabízíme i další přepravní služby. Například pravidelný nebo jednorázový rozvoz zboží, přepravu osob i nákladů nebo drobné stěhování zakoupeného nábytku z obchodu domů. V tomto článku se podíváme, jaké přepravní služby si můžete v Praze a okolí objednat. Jaké tedy jsou:

  • Stěhování. Do této kategorie spadá stěhování domácností, firem, kanceláří, obchodů apod. a to v rámci Prahy, z Prahy nebo do Prahy, případně stěhování kamkoliv do zahraničí. Stěhování může zahrnovat balení, zajištění krabic a obalových materiálů, demontáž a montáž nábytku, bezpečný převoz a vykládku.
  • Rozvoz zboží. Po dohodě je možno zajistit pravidelný rozvoz zboží nebo i jen jednorázový rozvoz zboží kamkoliv si budete přát. Vozový park firmy je dostatečně široký na to, aby se vybralo vhodné vozidlo a náklady byly co nejnižší. Našimi vozidly rozvážíme také podstatnou část objednávek z našeho e-shopu s obalovými materiály, které mají být doručeny v rámci Prahy.
  • Přeprava nákladů. Možnost klasické autodopravy a přepravy materiálů a jakéhokoliv nákladu v rámci Česka nebo i do zahraničí. Pomoc s veškerou byrokracií.
  • Přeprava osob. Pohodlný Volkswagen Transporter s řidičem vás zaveze, kam si budete přát. Je v něm místo pro 8 cestujících.
  • Drobné stěhování. Pod tento pojem spadá například jednorázové stěhování nového nábytku z obchodu k vám domů a podobné drobné a rychlé stěhovací služby v rámci objektu.

 

Profesionální přístup na prvním místě

Když to shrneme, potřebujete-li cokoliv převézt a přepravit v rámci Prahy, z Prahy nebo do Prahy (plus blízké okolí), stěhovací firma Tavočer vám pomůže. Jsme zaběhnutá profesionální firma, která klade důraz na spolehlivost, důvěryhodnost a jasnou a férovou komunikaci. Předem budete vědět, kolik bude služba stát a nebudete nepříjemně překvapeni, kdy se například něco po cestě stalo. Jednak zaměstnáváme zkušené a zodpovědné pracovníky, ale jsme také nadstandardně pojištěni pro případ jakýchkoliv problémů. Z toho plyne dlouhodobá spokojenost zákazníků.

 

Ať se daří!


? NAPOVEDA povinné