Potřebujete přestěhovat klavír?


Čeká Vás stěhování? Ať už budete stěhovat jen několik věcí nebo rovnou celý byt, přečtěte si články z různých zdrojů týkající se stěhování a přípravy na něj. Poté již stěhování zvládnete zcela bez problémů.

15.12.2014 | TAVOČER |
Plánujete stěhování klavíru? Jedná se o velmi složité stěhování, proto jej raději přenechte profesionálům.

Pokud máte doma klavír nebo pianino a stěhujete se nebo ho chcete někomu věnovat, měli byste si na takovou práci najmout profesionály. Firmy, které se stěhováním těžkých kusů zabývají, mají na tuto práci veškeré vybavení a zkušenosti.

Určitě byste si nepřáli, abyste rozbili klavír, nebo v horším případě aby se před svátky stalo něco Vašim blízkým. Je třeba si uvědomit, že pianina váží od 250 až přes 500 kg a jít s takovouto váhou po schodech je opravdu výkon, který by nezkušený člověk neměl riskovat.

Naše firma má s tímto druhem práce letité zkušenosti a praxi. Můžete se na nás obrátit přes e-mail a nebo telefon, stačí nám sdělit, odkud a kam potřebujete těžký kus (klavír, skříň, americká lednice) přestěhovat a přibližnou váhu. My Vám nabídneme cenu, za kterou bychom mohli službu pro Vás vykonat a pak už stačí dohodnout termín a adresu, na kterou se máme dostavit.

V průběhu stěhování udělá naše firma maximum pro to, aby vyšla vstříc veškerým Vašim požadavkům.


? NAPOVEDA povinné