Jak přestěhovat prodejnu


Čeká Vás stěhování? Ať už budete stěhovat jen několik věcí nebo rovnou celý byt, přečtěte si články z různých zdrojů týkající se stěhování a přípravy na něj. Poté již stěhování zvládnete zcela bez problémů.

25.1.2018 | TAVOČER s.r.o. |
nova-prodejna (160x118)
Jestliže se chystáte přestěhovat celou prodejnu, pobočku, kancelář nebo firmu, určitě se vyplatí spolupracovat s profesionální stěhovací firmou.

Stěhování tak bude mít hlavu a patu, proběhne hladce, rychle a efektivně. V tomto článku se podíváme, jak takové stěhování prodejny obvykle vypadá. Jestliže se stěhujete z Prahy, do Prahy nebo v rámci Prahy, kontaktujte náš dispečink. Máme dlouholeté zkušenosti se stěhováním většího rozsahu, v poslední době např. i díky kompletnímu stěhování celé naší firmy.

Příprava na stěhování

Jako první krok stěhování prodejny nebo firmy je potřeba určit termín stěhování. Poté k vám přijede stěhovací technik, který dohodne veškeré detaily. Ve spolupráci se stěhováky sbalíte podle připraveného plánu nábytek a veškeré vybavení prodejny buď do vlastních krabic, nebo do těch, které vám zapůjčíme. Všechny předměty budou označeny popisnými štítky pro snazší orientaci během stěhování i při následném vybalování. Demontáž nábytku a balení IT techniky a jiných citlivých zařízení nechte nejlépe na stěhovací firmě. Na novém místě pak vše zase smontují a uvedou do chodu.

Příprava hotova, stěhování může začít

Když je kvalitní příprava, samotné stěhování poběží jako na drátkách. V daný den dojede stěhovací auto (nebo více aut) a krabice, přepravky a nábytek se začne opatrně nakládat tak, aby se při převozu nic nepoškodilo. Po přejezdu se vše vyloží a odnese na určená místa. Poté je potřeba nábytek smontovat, zapojit IT techniku a prodejnu vám předat. Zapůjčené krabice si následně odvezeme, včetně použitého balícího materiálu. Na celou akci dohlíží tzv. manažer stěhování, který vše koordinuje. Celá akce by měla proběhnout velmi rychle, nejlépe během jediného dne (pokud se nestěhují rozsáhlé sklady apod.).

Tento zevrubný popis stěhování je jen obecný, vždy záleží na konkrétní prodejně a na tom, kam se stěhujete, jaké jsou nové prostory a vaše plány v nich. Určitě zapojíte do stěhování i vlastní lidi, ale stěhovací firma je zárukou, že se nic nepoškodí (pojištění minimálně na 5 milionů korun) a stěhování bude výborně zorganizováno.

 

Kontaktujte stěhovací firmu Tavočer, poraďte se s technikem, který vám stěhování rychle nacení. Taková spolupráce se vám ve výsledku určitě vyplatí. Ušetříte si zbytečné problémy i drahocenný čas.

 


? NAPOVEDA povinné