Otázky a odpovědi


Nejsou Vám jasné některé věci ohledně stěhování, balení předmětů, nebo našich služeb? Přečtěte si náš přehled častých otázek našich zákazníků, ke kterým jsme připojili naše odpovědi. Pokud mezi uvedenými otázkami nenaleznete odpověď na tu svou, neváhejte nás kontaktovat prostřednictvím telefonu nebo e-mailu, které jsou uvedeny na naší stránce s kontakty.

|< < 1 2 3 >|
1.

Jak objednat konkrétní termín stěhování ?

Zobrazit odpověď Skrýt odpověď

Kontaktujte nás telefonicky, nebo e-mailem, jakmile budete znát přesný termín stěhování. Sdělíme Vám aktuálně volné termíny a domluvíme konkrétní termín pro Vaše stěhování. Obecně platí, že se snažíme přizpůsobit požadovanému termínu od zákazníka. Vzhledem k tomu, že máme dostatek vozidel a pracovníků, není většinou problém Vašemu požadavku vyhovět.

2.

Kolik dnů před předpokládaným stěhováním musím udělat objednávku?

Zobrazit odpověď Skrýt odpověď

Vždy je lepší zavolat alespoň několik dní před stěhováním, abyste si mohli vybrat pro Vás nejvhodnější termín stěhování. Ale v případě, že nutně potřebujete něco přestěhovat hned, zavolejte na náš dispečink, kde se Vás ujme náš dispečer a domluví s Vámi nebližší termín stěhování.

3.

Bylo by možné se přestěhovat i o víkendu nebo na svátek?

Zobrazit odpověď Skrýt odpověď

Samozřejmě, stěhujeme i o víkendu a svátcích. Žádné příplatky si za svátky a víkendy neúčtujeme. Víkendy ale bývají občas obsazené předem, obzvlášť ke konci měsíce.

4.

Kolik zaplatím za stěhování?

Zobrazit odpověď Skrýt odpověď

Cena závisí na rozsahu stěhování, množství stěhovaného nábytku a věcí, počtu pater v objektu, délce donášky a přítomnosti výtahu v objektu. Důležitou roli také hraje to, zda si přejete, aby Vám pracovníci naší stěhovací firmy všechno zabalili, provedli montáž-demontáž nábytku, nebo zda chcete ušetřit své finanční prostředky a budete se věnovat přípravě stěhování sami a u nás si objednáte jen vůz s řidičem, případně nakládku-vykládku. Přečtete si naše praktické rady, jak se lépe připravit ke stěhování. Chcete-li vědět přesně, na kolik Vás přijde stěhování, objednejte prohlídku technikem, která je v rámci Prahy zcela zdarma. Pokud si chcete zabalit stěhované věci sami, můžete si v našem e-shopu pořidit veškerý potřebný obalový materiál.

5.

Započítává se do ceny za stěhování přistavení vozidla a odjezd vozidla zpět do garáže?

Zobrazit odpověď Skrýt odpověď

Pokud se místo nakládky i vykládky nachází v Praze, dojezd ani odjezd vozidla neúčtujeme. Pokud se místo nakládky nebo vykládky nachází v Praze a druhý bod je mimo Prahu, pak účtujeme trasu mezi místem nakládky a vykládky v obou směrech. Pokud jsou místa nakládky i vykládky mimo Prahu, účtujeme i dojezd a odjezd vozidla. Můžete si také přečíst oddíl Naše cenová politika.

6.

Je cena uvedená v kalkulaci na stěhování pevná?

Zobrazit odpověď Skrýt odpověď

Ne, tato cena není pevná. Skutečná cena za stěhování se vypočítává dle skutečné doby, kterou na zakázce naši pracovníci stráví. Výsledná cena tedy může být jak nižší, tak vyšší než cena v zaslané kalkulaci. V případě, že je seznam stěhovaných věcí kompletní, tak se cena v kalkulaci od té skutečné liší jen nepatrně.

7.

Kolik času zabere stěhování?

Zobrazit odpověď Skrýt odpověď

Naši pracovníci provádějí veškeré práce rychle, bez zbytečných prodlev a přestávek. Doba stěhování záleží na objemu věcí a nábytku, které potřebujete přestěhovat a na podmínkách stěhování.

8.

Kdy musím platit za stěhování?

Zobrazit odpověď Skrýt odpověď

Platíte většinou bezprostředně po ukončení naší práce a Vašem zkontrolování kompletnosti a neporušenosti svých věcí, nebo dopředu na základě zálohové faktury, více na stránce Možnosti platby.

9.

Bylo by možné uskutečnit stěhování kanceláře bez zastavení provozu?

Zobrazit odpověď Skrýt odpověď

Ano. Vaši kancelář nebo celou firmu můžeme přestěhovat večer anebo během víkendu, dokonce postupně. Snažíme se šetřit Váš čas a tak děláme všechno pro to, aby provoz Vaší činnosti nebyl zastaven.

10.

Potřebuji odstěhovat byt 2+kk. Jak velké auto potřebuji a kolik lidí na nakládku-vykládku?

Zobrazit odpověď Skrýt odpověď

Podle našich zkušeností bude stačit Iveco 20 m3 a 3 pracovníci.

|< < 1 2 3 >|

? NAPOVEDA povinné