Důvody proč objednat stěhování u nás


Budete se stěhovat, ale stále nejste rozhodnuti, jakou stěhovací firmu zvolíte? Přečtěte si několik důvodů, proč byste si měli vybrat právě TAVOČER s.r.o. V případě jakýchkoli dotazů neváhejte kontaktovat naše dispečery, kteří Vám zodpoví Vaše dotazy týkající se stěhování a našich dalších služeb.

Podívejte se na naše konkurenční výhody.

Zaslat mojí nezávaznou poptávku

1.

Nejlepší poměr ceny a kvality na českém trhu

Zobrazit podrobnosti Skrýt podrobnosti

Na trhu možná naleznete stěhovací firmy s nižší hodinovou sazbou. Naši pracovníci jsou však natolik zkušení, že jsou schopni za hodinu odvést podstatně větší kus práce. Tomu napomáhá i kvalitní vybavení, které s sebou vozí ve stěhovacím voze.

2.

Rychlá reakce na Vaši poptávku

Zobrazit podrobnosti Skrýt podrobnosti

Naši dispečeři se snaží na veškeré Vaše dotazy a poptávky reagovat v co nejkratší možné době. Běžně Vám sdělí do 1 hodiny potřebnou informaci, či kalkulaci. Pokud to navíc momentální situace dovolí, můžeme Vás přijet přestěhovat ještě ten samý den! Naši dispečeři jsou Vám k dispozici 7 dní v týdnu, včetně svátků!

3.

Zapůjčíme Vám krabice a obaly

Zobrazit podrobnosti Skrýt podrobnosti

Krabice na stěhování, šatní boxy a plastové přepravky si můžete na stěhování u nás zapůjčit! Obalový materiál Vám zapůjčíme i v případě, že nestěhujete s naší firmou. Veškeré obalové materiály a krabice potřebné pro stěhování si můžete také koupit na našem e-shopu Obalove-Materialy.cz

4.

Profesionální stěhovací servis

Zobrazit podrobnosti Skrýt podrobnosti

Naši pracovníci mají několikaleté zkušenosti se stěhováním nejrůznějších prostor a předmětů na území ČR i v Evropě. Vozidla, kterými stěhované věci převážíme, jsou speciálně upravená potřebám stěhování a procházejí pravidelnými důkladnými kontrolami. Přímo ve vozidle s sebou naši stěhováci mají obalové materiály a také profesionální pomůcky a nářadí, potřebné ke stěhování a montáži/demontáži nábytku a kuchyní. Můžeme Vám také nabídnout skladovací prostory.

5.

Široký vozový park

Zobrazit podrobnosti Skrýt podrobnosti

Naše stěhovací firma disponuje několika vlastními vozy, které mají různě velký nákladový prostor (11 m3 až 43 m3). Všechny vozidla procházejí pravidelnými kontrolami a údržbou, aby celé stěhování proběhlo bez problémů. Kompletní vozový park je zabezpečen sledováním přes satelitní zařízení. V každém autě je k dispozici obalový materiál, rudl, nářadí.

6.

Prohlídka naším technikem zdarma

Zobrazit podrobnosti Skrýt podrobnosti

Po domluvě s našimi dispečery k Vám můžeme poslat odborného technika, který nezávazně prohlédne Váš byt či kancelář a na místě vypracuje cenovou nabídku. Po Praze je tato služba zcela zdarma! Technik na místě zjistí rozsah stěhovaných věcí, určí vhodný počet pracovníků a stěhovací vozidlo, doporučí vhodné množství obalových materiálů. Přímo na místě si můžete sjednat vhodný termín stěhování a nechat si zodpovědět veškeré otázky týkající se stěhování.

7.

Neúčtujeme příplatky za ujeté kilometry ani za přistavení vozidla po Praze

Zobrazit podrobnosti Skrýt podrobnosti

Pokud se s námi stěhujete v rámci Prahy, neúčtujeme Vám žádné poplatky za přistavení vozidla, ani za ujeté kilometry. Platíte pouze za skutečně odvedenou práci, tedy čas nakládky, čas strávený na cestě mezi nakládkou a vykládkou a za čas vykládky.

8.

Patra bez příplatků

Zobrazit podrobnosti Skrýt podrobnosti

Bydlíte v domě, kde je několik poschodí? Nemusíte se obávat žádných příplatků! U nás platí stejná cena bez ohledu na to, z kolikátého a do kolikátého patra se stěhujete. Příplatek za jednotlivá patra je účtován pouze při stěhování trezorů, pianin a dalších těžkých břemen s váhou přesahující 100 kg.

9.

Svátky a víkendy za stejné ceny

Zobrazit podrobnosti Skrýt podrobnosti

Nechcete si na stěhování plýtvat dovolenou? Domluvte si stěhování s námi! Za stěhování o víkendech a svátcích účtujeme stejnou cenu, jako ve všední dny. Díky hodinové sazbě si vždy můžete snadno spočítat cenu stěhování.

10.

Garance stěhování v domluvený termín

Zobrazit podrobnosti Skrýt podrobnosti

Můžete se na nás plně spolehnout. Pokud si u nás domluvíte stěhování, garantujeme Vám, že v dohodnutý termín k Vám dorazí odpovídající vozidlo a počet pracovníků! Pokud chcete mít vše jasné s předstihem, můžete si u nás rezervovat termín stěhování i dlouho dopředu. Všechna rezervovaná stěhování jsou okamžitě vedena v naší evidenci a nemůže se tak stát, že bychom na Vás zapomněli.

11.

Kompletní pojištění stěhovacích služeb

Zobrazit podrobnosti Skrýt podrobnosti

Všechny věci, které převážíme, jsou vždy pojištěné u České pojišťovny, a.s. na částku 5 000 000,- Kč. Pojištění se vztahuje na stěhované předměty i zařízení prostor, kde se stěhování provádí a je platné na území ČR a celé Evropy.

12.

Hledáme nejvhodnější řešení

Zobrazit podrobnosti Skrýt podrobnosti

Pokud Vám nejsme aktuálně schopni poskytnout vozidlo na stěhování, mikrobus na přepravu osob či jakékoli jiné služby, snažíme se v co nejkratším čase zajistit odpovídající služby jinde. V případě jakýchkoli dotazů se Vám snažíme poradit a pomoci.


? NAPOVEDA povinné