Nákladní taxi


Potřebujete rychle zajistit odvoz právě zakoupeného nábytku z obchodu?

Chcete přepravit rychle a levně předměty, které se Vám nevejdou do Vašeho osobního vozu?

Je pro Vás zbytečné objednávat stěhovací službu i s pracovníky, když si naložení a složení můžete zajistit vlastními silami?

Zaslat mojí poptávku

Nákladní taxiV takových a mnoha podobných případech přijde vhod naše služba nákladního taxi – jedná se o rychlé, efektivní a finančně nenáročné řešení. Službu můžete využít v průběhu celého dne v sazbě 1500* Kč / hod. (minimální cena zakázky 2500* Kč). V době mezi 21:00 a 6:00 je cena navýšena o 20%.

Přepravované předměty si naložíte a vyložíte vlastními silami, v ceně je samozřejmě pomoc řidiče při nakládce a vykládce.

Jak takové stěhování objednat? Jednoduše. Stačí zavolat na náš dispečink každý den od 8:00-19:00 a říct, že chcete pouze nákladní taxi. Dispečer s Vámi domluví všechny podrobnosti tak, abychom přijeli tam, kam si přejete, ve správný čas a správným vozem přesně pro Vaše potřeby. Samozřejmě si lze „přiobjednat“ věci jako rudl, stěhovací skate a stěhovací popruhy. To vše Vám poté bude zdarma k dispozici. Pokud budete požadovat i obalové materiály, stačí pouze informovat dispečera, který uvědomí posádku a ta je přiveze s sebou.

*Uvedené ceny jsou bez DPH 21%.

 


? NAPOVEDA povinné