Stěhování Tavočer s.r.o.


Korespondenční, fakturační adresa, sídlo:
Stěhování Tavočer s.r.o.
Dobronická 1257
148 00 Praha 4 Kunratice
IČ:
11900881
DIČ:
CZ11900881

Společnost je zapsána v obchodním rejstříku u MS v Praze, oddíl C, vložka 356107.


Adresa dispečinku:

Dobronická 1257

148 00 Praha 4 - Kunratice

 

Vjezd do areálu je na adrese Mílová 1079/4.

 

Otevírací doba:

Volejte do naší stěhovací firmy každý den 8:00 - 18:00.

Osobní návštěva je možná:

  • ve všední dny 08:00 - 17:00.
  • o svátcích a o víkendu zavřeno.

Stěhovací a další služby zajišťujeme nepřetržitě.

Navigace:

Používáte-li navigaci, jednoduše zadejte naše koordináty: Loc: 50°0'28.843"N, 14°28'6.111"E

Zavolejte nám
800 100 056
* Zelená linka - voláte zdarma
* Dispečink - mobilní telefon Vodafone
* Dispečink - pevná linka
* Dispečink - pevná linka

!!! VIDEO S UKÁZKOU PŘÍJEZDU K NAŠEMU DISPEČINKU !!!

Jak se k nám dostanete?

Cesta MHD

Směr od Vršovic

Autobus č.193
Od nádraží Praha-Vršovice - vystoupit na zastávce U Tří svatých.

Po vystoupení z MHD se vraťte cca 150 m zpět ke kruhovému objezdu a vydejte se doleva ulicí Dobronická. Poté jděte cca 600 m rovně, po levé straně minete autobazar a šedo-oranžovou vysokou administrativní budovu. Na další křižovatce odbočte vlevo do ulice Mílová. Po 300 metrech dojdete ke vchodu do našeho areálu a vlevo již uvidíte naší prodejnu a sklad (šedo-červená budova).

Směr od Kačerova

Autobus č. 113
Z Kačerova kolem Nemocnice Krč - vystoupit na zastávce Libuš.

Autobus č. 333
Z Kačerova kolem Nemocnice Krč - vystoupit na zastávce Libuš.

Po vystoupení jděte dále ve směru jízdy autobusu cca 150 m, poté odbočte vlevo do ulice Klokotská. Po 300 m dorazíte přímo ke vchodu do našeho areálu a přímo před sebou uvidíte naší prodejnu a sklad (šedo-červená budova).

Směr od Hájí

Autobus č. 165
Z Hájí přes Opatov - vystoupit na zastávce Dobronická.

Po vystoupení jděte dále ve směru jízdy autobusu cca 250 m kolem šedo-oranžové vysoké administrativní budovy, poté odbočte vlevo do ulice Mílová. Po 300 metrech dojdete ke vchodu do našeho areálu a vlevo již uvidíte naší prodejnu a sklad (šedo-červená budova).

Směr od Zbraslavi

Autobus č. 165
Ze Zbraslavi přes Modřany - vystoupit na zastávce Mílová.

Po vystoupení jděte dále ve směru jízdy autobusu cca 100 m, poté odbočte vpravo do ulice Mílová. Po 300 metrech dojdete ke vchodu do našeho areálu a vlevo již uvidíte naší prodejnu a sklad (šedo-červená budova).

Cesta AUTEM

Směr od Jižní spojky – Kačerov
Z Jižní spojky sjeďte na sjezdu Jesenice / Michle / Nemocnice Krč. Dále pokračujte Vídeňskou ulicí kolem Nemocnice Krč směrem na Jesenici. Po cca 2,5 km od Nemocnice Krč dorazíte na kruhový objezd, ze kterého odbočte na prvním sjezdu do ulice Dobronická. Poté jeďte cca 600 m rovně, po levé straně minete autobazar a šedo-oranžovou vysokou administrativní budovu. Na další křižovatce odbočte vlevo do ulice Mílová. Po 300 metrech dojedete ke vchodu do našeho areálu a vlevo již uvidíte naší prodejnu a sklad (šedo-červená budova). Uvnitř areálu je přímo u prodejny dostatek parkovacích míst.


Směr od Pražského okruhu D0
Z Pražského okruhu jeďte na sjezdu na 3. km na Vestec a Praha - Kunratice. Cca po 1,5 km dorazíte na velký kruhový objezd, ze kterého odbočte na druhém sjezdu směrem na Praha - Kunratice ulicí Vídeňská. Po 900 m dorazíte na kruhový objezd, na kterém pokračujte rovně směrem na centrum. Po dalších 1,6 km dorazíte na další kruhový objezd, ze kterého odbočte na 3. sjezdu do ulice Dobronická. Poté jeďte cca 600 m rovně, po levé straně minete autobazar a šedo-oranžovou vysokou administrativní budovu. Na další křižovatce odbočte vlevo do ulice Mílová. Po 300 metrech dojedete ke vchodu do našeho areálu a vlevo již uvidíte naší prodejnu a sklad (šedo-červená budova). Uvnitř areálu je přímo u prodejny dostatek parkovacích míst.

V areálu, ve kterém naleznete naší prodejnu, sídlí také další firmy, např.:
Vimbau, s.r.o.
DetskyDum.cz


? NAPOVEDA povinné