Jak probíhá stěhování středně velké firmy


Čeká Vás stěhování? Ať už budete stěhovat jen několik věcí nebo rovnou celý byt, přečtěte si články z různých zdrojů týkající se stěhování a přípravy na něj. Poté již stěhování zvládnete zcela bez problémů.

7.3.2016 | TAVOČER |
Stěhování firem není takový problém, jak si často majitelé představují.

Najmete-li si spolehlivou a zkušenou stěhovací firmu, budete přestěhováni rychle, bez problémů a jen s minimálním narušením provozu firmy. Stěhovací firma TAVOČER vám firmu přestěhuje nejen kamkoliv v rámci České republiky, ale také po celé EU. Ideální je nechat kompletní stěhování na stěhovácích. Ti mají vhodné obalové materiály i nutné stěhovací pomůcky. Navíc vám ručí za bezpečné a ohleduplné přestěhování. Jak tedy stěhování středně velké firmy probíhá:

 

  • Příprava a balení. Důkladná příprava zahrnuje bezpečné a praktické zabalení věcí a nábytku, označení krabic, odbornou demontáž, přípravu IT techniky na stěhování a v neposlední řadě vytvoření kompletního seznamu stěhovaných věcí.
  • Samotné stěhování. V daný čas přijede jeden či více stěhovacích vozů, které jsou vybaveny pro stěhování. Firma věci naloží, zafixuje a bezpečně převeze na místo určení. Poté může začít vykládka.
  • Montáž v novém sídle. Po vyložení všech věcí vám stěhováci pomohou rozmístit nábytek dle potřeby, smontují rozmontovaný nábytek, zapojí IT techniku a na závěr odvezou veškerý obalový materiál, který po stěhování zůstal.

 

Na hladký průběh stěhování u většiny stěhovací firem dohlíží konkrétní manažer zakázky, který je pak za stěhování odpovědný. Navíc jsou všechny české stěhovací firmy pojištěny pro případné poškození stěhovaného zboží obvykle do výše několika milionů korun.

 

Stěhování bez přerušení provozu

Nechcete-li své podnikání omezit, je možné dohodnout se se stěhováky na možnosti stěhování o víkendech, ve svátcích či po pracovní době. Stěhovací firma TAVOČER si za takové stěhování mimo klasickou pracovní dobu ani neúčtuje žádné příplatky. Ale to je u různých stěhovacích firem individuální. Stěhování bez přerušení provozu pak může probíhat postupně, třeba několik týdnů. Vždy záleží na konkrétní firmě a její činnosti. Menší firmy a kanceláře lze často přestěhovat i za jediný den.

 

Nebojte se stěhování firmy. S profesionální stěhovací firmou bude vše probíhat bez problémů, rychle a jednoduše.


? NAPOVEDA povinné