Stěhování za prací


Čeká Vás stěhování? Ať už budete stěhovat jen několik věcí nebo rovnou celý byt, přečtěte si články z různých zdrojů týkající se stěhování a přípravy na něj. Poté již stěhování zvládnete zcela bez problémů.

15.9.2017 | TAVOČER s.r.o. |
Našli jste si práci snů a nechce se Vám zdlouhavě dojíždět? S námi zvládnete stěhování za prací snadno a rychle…

Problém najít uplatnění v oboru, nízké příjmy a mnoho dalších důvodů, které nás vedou ke změně zaměstnavatele. Nabídka práce se však může naskytnou ve vzdálenějších lokalitách a celá ta mašinerie spojená se stěhováním se často stává hlavním důvodem, proč se raději spokojíte s nižším životním standardem.

Myšlenku přestěhovat se za prací může snadno zničit představa balení, stěhování do auta, nedostatečné vybavení při stěhování nebo nedostatečný počet rukou. Vy byste rádi celou svou pozornost soustředili na nové zaměstnání a rodinu, která tuto náročnou změnu podstupuje s Vámi. Celá tato akce pak může skončit naprostou vyčerpaností, podrážděním a jistým nekomfortem pro Vás a celou rodinu.

Stěhování Tavočer se specializuje na všechny druhy stěhování i do vzdálenějších lokalit (Švédsko, Švýcarsko, Francie aj). Naše společnost má dlouholetou praxi v oboru stěhování (viz naše reference). Stěhujeme běžné domácnosti, ale i firmy. Mezi naše spokojené firemní zákazníky patří např. Internet Mall a. s., Státní úřad pro jadernou bezpečnost, RED BULL ČR s. r. o.., Pražský svaz stolního tenisu, Zeppelin CZ s.r.o. aj. A proto se na nás s důvěrou obraťte při stěhování i Vy!

Ráno v původním bytě či domě naložíme a večer v novém bydlíte ;-) jak jednoduché pro Vás, bez stresu. Nabízíme kompletní servis od zabalení, demontáže, stěhování až po vybalení, zpětnou montáž nábytku a rozmístění  do jednotlivých místností. A Váš těžký životní krok, budete mít o poznání jednodušší. Na všem se s Vámi předem domluvíme, vy během stěhování můžete v klidu relaxovat před novými životními a pracovními výzvami. Po přestěhování jen rozbalíte osobní věci a začnete si užívat výhod nového zaměstnání. Nemusíte se bát, že byste hledali nerozbalenou krabici několik měsíců.

S naší společností je stěhování za novou prací zábavou a né noční můrou.


? NAPOVEDA povinné