Profesionální stěhování rodinných domů


Čeká Vás stěhování? Ať už budete stěhovat jen několik věcí nebo rovnou celý byt, přečtěte si články z různých zdrojů týkající se stěhování a přípravy na něj. Poté již stěhování zvládnete zcela bez problémů.

20.2.2018 | TAVOČER s.r.o. |
stehovaci-auto-nakladka (130x120)
Rodinné domy se nestěhují tak často jako byty. Přesto existuje celá řada důvodů, proč se z rodinného domu přestěhovat.

Můžete se stěhovat z rodinného domu do bytu, koupit nový rodinný dům, stěhovat se od rodičů … Se stěhováním rodinných domů do Prahy, v rámci Prahy nebo z Prahy vám rádi. V tomto článku se podíváme, jak se na stěhování rodinného domu připravit a jak takové stěhování se stěhovací firmou probíhá.

 

Jak se na stěhování rodinného domu připravit

Když se rozhodnete stěhovat se s profi stěhovací firmou, musíte první rozhodnout dvě věcitermín stěhování a jak vyřešíte balení. Termín je důležité určit s předstihem, ať se vše k vybranému datu koordinuje. Balit se můžete sami nebo s pomocí stěhovací firmy. Krabice a přepravky si u nás můžete zapůjčit předem, případně vám s balením pomůžeme až v den stěhování. Kromě krabic a přepravek budete určitě potřebovat stretch fólii a bublinkovou fólii. To vše si můžete nechat dovézt posádkou, která vás bude stěhovat, nebo si to můžete zajistit s předstihem v naší prodejně obalových materiálů, popř. e-shopu.

Co tedy před stěhováním udělat? Důležité je připravit seznam stěhovaných věcí a zabezpečit parkovací místo pro stěhovací auto. A to jak v místě nakládky, tak v místě vykládky. Podle seznamu stěhovaných věcí vám pak dokážeme samotné stěhování nacenit.

 

Průběh stěhování rodinného domu

Obvyklý průběh stěhování je vždy podobný.

  • V dohodnutý čas přijede stěhovací vůz, do kterého stěhováci opatrně naloží všechny věci. Mohou přijet i dvě auta nebo se pojede nadvakrát. To vše se samozřejmě dohodne předem, protože na tom závisí cena stěhování.
  • Krabice, nábytek a vše ostatní se v autech pořádně upevní tak, aby se během převozu nic nepoškodilo. Poté proběhne samotný převoz na místo vašeho nového bydliště. Ideální je, když pojedete svým autem nebo bude na místě vykládky čekat na stěhováky někdo jiný.
  • Vykládka probíhá rovněž rychle, ale opatrně. Sami určíte, co chcete kam přestěhovat, stěhováci nanosí věci tam, kam si řeknete. Je možno domluvit i montáž nábytku na místě. To vše je však potřeba dohodnout předem.

? NAPOVEDA povinné