Stěhování truhlárny


Čeká Vás stěhování? Ať už budete stěhovat jen několik věcí nebo rovnou celý byt, přečtěte si články z různých zdrojů týkající se stěhování a přípravy na něj. Poté již stěhování zvládnete zcela bez problémů.

12.10.2017 | TAVOČER s.r.o. |
Při shánění stěhovací společnosti jsme se nejvíce báli ceny. Zbytečně, říká majitel truhlárny

Pan Holan, majitel truhlárny v podhůří Krkonoš, byl nadšený, když se mu podařilo najít nové prostory pro rodinnou firmu. Vyhlédnuté prostory byly dokonalé – dvakrát větší než dosavadní, modernější, světlejší a přitom za přijatelnou cenu. Děsilo ho ovšem stěhování. Představoval si jak bude přestěhování drahé a že bude trvat několik dní až týdnů a tak ohrozí jeho termíny ve výrobě. Proto se bál konečného rozhodnutí o přesunu truhlárny a odkládal ho. Letos na přelomu ledna a února se obrátil díky doporučení známého na naší společnost Stěhování Tavočer, která mu nabídla skvělou cenovou nabídku a zároveň vysoký komfort díky svému vozovému parku a tak zajistila přestěhování velké truhlárny během 3 dnů.

To, co se zdálo nemožné, se stalo skutečností a Holanova rodinná truhlárna nemusela pozdržet jedinou zakázku. Její majitel se přiznal, že netušil, jak snadné může být stěhování firem. Naše společnost k němu poslala profesionály, kteří vše bezproblémově přestěhovali a tak zajistili, že mohl pan Holan bez starostí po třech dnech plnit své závazky vůči svým klientům.

Mimo stěhování firem či bytů/domů, nabízíme například i následující služby:

-       demontáž a montáž nábytku

-       balicí služby

-       stěhování těžkých břemen až do 500 kg

-       samozřejmě máme pojištěný celý vozový park a zaměstnance proti poškození během přepravy

-       zajištujeme i mezinárodní stěhování (Anglie, Švédsko, Francie atp.)

Čím dříve, tím lépe

Doporučujeme každému, kdo uvažuje o stěhování, spojte se s naší společností co nejdříve, protože nám můžete svěřit celou přípravu. Jsme na stěhování specialisté a Vy budete mít stěhování celé firmy bez stresu. Není problém kdykoli požadavky doplnit či měnit na přání ještě den před výjezdem. A to nejdůležitější, za naší cenovou nabídkou stěhování (s prohlídkou technika, která je zcela nezávazná a zdarma) si vždy stojíme a nemusíte se bát cenového navýšení.


? NAPOVEDA povinné