Stěhování Plzeň, stěhovací služby Plzeň


Vzdálenost od Plzně do základny firmy TAVOČER je 111 km.


Plzeň se nachází v okrese Plzeň - jih.

Stěhování Plzeň – spolehlivě a kdykoliv!

 

Potřebujete stěhovací služby ve městě Plzeň? Nebojte se svěřit do našich odborných rukou! Jsme pražská firma s dlouholetou praxí a jsme schopni Vám tak zajistit bezchybné a komplexní služby. Potřebujete přestěhovat celý byt z Plzně do Prahy? Pro nás to není nejmenší problém! Stěhujete celou firmu? Klidně Vám do Plzně přestěhujeme rovnou dvě!

 

Nejen stěhování pro Plzeň!

 

Našich stěhovacích služeb můžete využít samozřejmě i pouze v rámci Plzně, bude Vám ale připočtena naše cesta z Prahy do Plzně a zpět. Stejně můžete využít naše služby kdekoliv po celé České republice a dokonce i v zahraničí. Pomocí naší praktické kalkulačky si můžete rovnou spočítat, na kolik by Vás naše služby vyšly. Stěhování v Plzni nechte odteď na nás! Rádi Vám věci rovnou i zabalíme a opětovně smontujeme. Stěhování nejen z Plzně do Prahy – odborníci z firmy TAVOČER!

V regionu Plzeň spolupracujeme s místní stěhovací firmou Stěhování Plzeň - Jaroslav Čepický.

Reference
zobrazit vše

Rebuy Stars

rebuy-stars-logo (160x118)
Síť heren a kasín
Služba:
autodoprava - z Praha do Plzeň
Termín zakázky:
červen 2015
Popis:

Přeprava hracích automatů

Názor zákazníka:

Spokojenost s...

Jednáním dispečera. Velice spokojená, vyšel ve všem vstříc.
Příjezdem posádky. Včas a v pořádku.
Jednáním posádky. Velice spokojeni.
Rychlostí provedení zakázky. Jak nejrychleji bylo možné, vše proběhlo včas a dle harmonogramu.
Kvalitou našich služeb. Chválíme.
Cenou za zakázku. Vzhledem k tomu, že se jednalo o obousměrnou dopravu (čili naložení v Praze, vykládka a další nakládka v Plzni, která se vezla zpět) byla cena odpovídající.

form:Kalkulačka kilometrů
Kalkulačka kilometrů

Do kalkulačky kilometrů můžete zadat název měst a ulic, kam kde se bude stěhování provádět. Kalkulačka poté sama vypočítá vzdálenost, kterou naše vozidlo urazí. Počítá se vždy cesta oběma směry!

Po vypočítání vzdálenosti klikněte na tlačítko "zpět na kalkulačku stěhování", vypočítaná vzdálenost se automaticky přenese do Vaší kalkulačky stěhování.

Trasa se vždy počítá ze sídla naší firmy v Praze (špendlík Základna TAVOČER s.r.o. ) do místa nakládky, potom do místa vykládky a zpět do naší firmy
Pokud se místo nakládky nebo vykládky nachází v Praze, počítame pouze cestu z nakládky na vykládku a zpět, v tomto případě se špendlík nezobrazuje.

Zjistěte si vzdálenost stěhování a následně spočítejte cenu pomoci kalkulačky!

celková vzdálenost jízdy (oba směry) 0 km
spočítat cenu stěhování pomoci kalkulačky
? NAPOVEDA

? NAPOVEDA povinné