Stěhování Jílové u Prahy, stěhovací služby Jílové u Prahy


Vzdálenost od Jílového u Prahy do základny firmy TAVOČER je 31 km.


Jílové u Prahy se nachází v okrese Praha - západ.

 

Firma TAVOČER z Prahy provádí stěhování, balení i montáže nábytku po celé České republice i v zahraničí. Sídlíme v Praze, ale dovezeme Vám vše podle Vašich požadavků bez problémů také do Jílového u Prahy.

Ověřte si cenu předem.

Zadejte několik vstupních parametrů do naší kalkulačky a předem si zjistěte, s jakou finanční částkou můžete za stěhování do Jílového u Prahy počítat. Cena se samozřejmě odvíjí od vzdálenosti z Prahy do Jílového u Prahy, počtu pronajatých pracovníků a také výběru vozu.

Stěhujeme s vozy značky Iveco.

Ke stěhování používáme moderní nákladní vozy značky Iveco, které patří v této třídě k absolutní špičce. Připraveny máme vozy s přepravním objemem od 13 m3 po 43 m3 a s plochou až téměř 20 m2 u největšího typů vozu. Podívejte se na celý náš vozový park a vyberte si!

Není Vám něco jasné? Poradíme Vám!

Abyste se dokázali správně rozhodnout, potřebujete veškeré relevantní informace. Obraťte se pro to bez váhání na naše dispečery, kteří jsou připraveni Vám kdykoli poradit a pomoci. Volejte zdarma na 800 100 156 nebo nás kontaktuje pomoci poptávkového formuláře.

Reference
zobrazit vše

Stěhování domácnosti

Služba:
stěhování mimo Prahu - z Praha Břevnov do Jílové u Prahy
Termín zakázky:
Květen 2016
Názor zákazníka:

Jednáním dispečera, popř. technika během prohlídky: Perfektní přístup, vše vysvětlil, zhodnotil, naprosto super je hlavně to, že tu předstěhovací prohlídku nabízíte! Díky tomu jsme si např. objednali dost kartonových krabic (resp. nám pak asi 6 chybělo, ale měli jsme nějaké vlastní a zbytek nám zapůjčili přímo při stěhování) - sami bychom nikdy nevěřili, že věcí je tolik.

 

 

Příjezdem posádky: Přesný, dorazili o 5 min dříve, ideální.


Jednáním posádky: Posádka byla na celém tom stěhování ten naprosto nejlepší zážitek. Díky nim byl pro nás den vlastního stěhování z celého toho procesu nejpohodovější (např. oproti balení a vybalování). Sympatičtí, velmi příjemní, ochotní, vše uměli vyřešit, na vše se ptali a domluvili jsme se... Takhle bych si představoval přístup všech lidí, které si člověk objedná na nějakou práci a bohužel to v naší republice ani zdaleka není standardem! Pánům velká pochvala!


Rychlostí provedení zakázky: Rychlost bych řekl výborná, mnohokrát rychlejší, než kdybychom dělali sami (byť i třeba s pomocí). Velmi kladně hodnotím organizaci práce, kdy jeden balil, jeden vozil krabice a věci výtahem a třetí rovnal v autě, díky tomu byla nakládka i vykládka velmi efektivní. A co je důležité - čas stěhování odpovídal vašemu předběžnému odhadu, resp. ještě o kousek kratší, i to je podle mě důležité.


 

Kvalitou našich služeb: Skvělé, skvělé, skvělé, asi víc, než výše, už k tomu neumím napsat :)


 

Cenou za zakázku 12882 Kč: Cena se obtížně hodnotí. Samozřejmě člověk v této fázi stavby rád ušetří každou korunu a nebyla to úplně nízká částka, na druhou stranu když si cenu rozeberu na jednotlivé složky, tak mi přijde docela férová.


Proč jste si objednali naši firmu : nevím, na doporučení, vyhledání v internetu, Zlaté Stránky, již jste využil/a dříve: Dostal jsem na vás už před docela dlouhou dobou doporučení od známého, který byl s vašimi službami velmi spokojený. A jak jsem psal výše, reference se potvrdila.

form:Kalkulačka kilometrů
Kalkulačka kilometrů

Do kalkulačky kilometrů můžete zadat název měst a ulic, kam kde se bude stěhování provádět. Kalkulačka poté sama vypočítá vzdálenost, kterou naše vozidlo urazí. Počítá se vždy cesta oběma směry!

Po vypočítání vzdálenosti klikněte na tlačítko "zpět na kalkulačku stěhování", vypočítaná vzdálenost se automaticky přenese do Vaší kalkulačky stěhování.

Trasa se vždy počítá ze sídla naší firmy v Praze (špendlík Základna TAVOČER s.r.o. ) do místa nakládky, potom do místa vykládky a zpět do naší firmy
Pokud se místo nakládky nebo vykládky nachází v Praze, počítame pouze cestu z nakládky na vykládku a zpět, v tomto případě se špendlík nezobrazuje.

Zjistěte si vzdálenost stěhování a následně spočítejte cenu pomoci kalkulačky!

celková vzdálenost jízdy (oba směry) 0 km
spočítat cenu stěhování pomoci kalkulačky
? NAPOVEDA

? NAPOVEDA povinné