Stěhování Kaliště, stěhovací služby Kaliště


Vzdálenost od Kaliště do základny firmy TAVOČER je 36 km.


Kaliště se nachází v okrese Praha - východ.

Stěhování Kaliště – svěřte se profesionálům!

 

Pokud potřebujete spolehlivou firmu pro stěhování v Kališti, tak jste na těch správných stránkách! Naše firma se zabývá stěhováním řadu let a může se tak pochlubit vynikajícími službami. Pečlivost, spolehlivost, rychlost… to je stěhování v Kališti i kdekoliv jinde v našem podání. Můžeme Vám zajistit stěhování z Kaliště do Prahy, z Kaliště do Rakouska… kam jen budete potřebovat, kdykoliv budete chtít. Můžeme Vám samozřejmě zajistit i například čistě stěhování v Kališti, ovšem je nutné počítat s tím, že jsme pražská firma a musíme si účtovat naši dopravu.

 

Stěhování Kaliště – postaráme se o všechno!

 

Potřebujete se přestěhovat z Kaliště, ale jednoduše nemáte čas na všechny složité věci okolo jako je balení a vybalování? Budeme rádi, když to necháte na nás! Bezpečně Vám vše zabalíme, přestěhujeme a opět vše dáme dohromady. Vaše stěhování v Kališti i jinde můžete nyní klidně svěřit do našich odborných rukou!

 

Ceník stěhování mimo Prahu

Ceník stěhování mimo Prahu

Pokud stěhování probíhá mimo území Prahy nakládku a vykládku účtujeme v hodinové sazbě a přepravu v sazbě kilometrické. Obě tyto sazby se odvíjejí od počtu pracovníků a velikosti vozidla.  Délku přepravy počítáme tam a zpět od místa nakládky do místa vykládky. Pro přesnější výpočet ceny stěhování mimo Prahu můžete využít naši kalkulačku stěhování, zaslat Vaši poptávku na náš dispečink nebo nás kontaktovat telefonicky.

Služba Vozidlo Vozidlo jenom s řidičem Vozidlo + 2 pracovníci Vozidlo + 3 pracovníci Vozidlo + 4 pracovníci
Jízda mimo Prahu Iveco 12 m3 14,- * za km 16,- * za km 18,- * za km 20,- * za km spočítat cenu
Iveco 20 m3 15,- * za km 17,- * za km 19,- * za km 21,- * za km spočítat cenu
Iveco 22 m3
Iveco 36 m3 21,- * za km 23,- * za km 25,- * za km 27,- * za km spočítat cenu
Iveco 42 m3
* Uvedené ceny jsou bez DPH 21%
Spočítat cenu stěhování mimo Prahu
form:Kalkulačka kilometrů
Kalkulačka kilometrů

Do kalkulačky kilometrů můžete zadat název měst a ulic, kam kde se bude stěhování provádět. Kalkulačka poté sama vypočítá vzdálenost, kterou naše vozidlo urazí. Počítá se vždy cesta oběma směry!

Po vypočítání vzdálenosti klikněte na tlačítko "zpět na kalkulačku stěhování", vypočítaná vzdálenost se automaticky přenese do Vaší kalkulačky stěhování.

Trasa se vždy počítá ze sídla naší firmy v Praze (špendlík Základna TAVOČER s.r.o. ) do místa nakládky, potom do místa vykládky a zpět do naší firmy
Pokud se místo nakládky nebo vykládky nachází v Praze, počítame pouze cestu z nakládky na vykládku a zpět, v tomto případě se špendlík nezobrazuje.

Zjistěte si vzdálenost stěhování a následně spočítejte cenu pomoci kalkulačky!

celková vzdálenost jízdy (oba směry) 0 km
spočítat cenu stěhování pomoci kalkulačky
? NAPOVEDA

? NAPOVEDA povinné
Kontakt
tel. +420 607 855 644
tel. +420 608 423 304
tel. +420 222 765 675
tel. +420 240 200 252
800 100 056 volejte zdarma