Stěhování Drahelčice, stěhovací služby Drahelčice


Vzdálenost od Drahelčic do základny firmy TAVOČER je 31 km.


Drahelčice se nachází v okrese Praha - západ.

Naše společnost TAVOČER s.r.o. sídlí v Praze, ale i přesto jsme schopni Vám dovézt požadovaný nábytek a další předměty až do Drahelčic.

Již od roku 1999 zajišťujeme stěhovací služby, včetně balení a montáže nábytku.

Vypočítejte si cenu stěhování sami!

Vzdálenost z Drahelčic do Prahy, se samozřejmě promítá na ceně přepravy. Přesný výpočet ceny stěhování z Drahelčic si můžete provést sami prostřednictvím naší kalkulačky.

Ještě před tím, než se s námi spojíte, víte „do čeho jdete“. Cena za nákladku a vykládku se samozřejmě vzdáleností od Prahy nezvyšuje.

Spolehněte se na náš vozový park.

Zajímá Vás, jakými vozy provádíme stěhování? Vybrat si u nás můžete z několika spolehlivých vozů značky Iveco. K dispozici Vám jsou nákladní automobily s přepravním objemem od 13 m3 po 43 m3 a Vy se můžete předem podívat i na podrobnější informace.

Neváhejte se s námi poradit!

Naši dispečeři jsou vždy připraveni odpovědět na Váš dotaz a poradit Vám s výběrem vhodného vozu, s výpočtem ceny stěhování atd. Volejte zdarma na 800 100 156 nebo nás kontaktuje pomoci poptávkového formuláře.

Reference
zobrazit vše

Stěhování vybavení domácnosti + balení do Drahelčic

Služba:
stěhování, balicí služby - z Praha Vršovice do Drahelčice
Termín zakázky:
červenec 2013
Názor zákazníka:

Dobrý den,

na všechny oktázky nemohu jinak, než odpovědět kladně a s nadšením. Stěhování proběhlo v daném čase, zcela profesionálně, rychle, velmi kvalitně. Cena zcela odpovídala předběžnému odhadu. Posádka pracovala fantasticky, s úsměvem, nic pro ně nebyl problém. Chtěla bych posádce ještě jednou touto cestou velmi poděkovat.

Vaši společnost jsem našla na internetu, bez doporučení, ale já rozhodně budu doporučovat dále.

Děkuji za skvělou práci!!!!!!!!

S pozdravem, zákaznice z Drahelčic

form:Kalkulačka kilometrů
Kalkulačka kilometrů

Do kalkulačky kilometrů můžete zadat název měst a ulic, kam kde se bude stěhování provádět. Kalkulačka poté sama vypočítá vzdálenost, kterou naše vozidlo urazí. Počítá se vždy cesta oběma směry!

Po vypočítání vzdálenosti klikněte na tlačítko "zpět na kalkulačku stěhování", vypočítaná vzdálenost se automaticky přenese do Vaší kalkulačky stěhování.

Trasa se vždy počítá ze sídla naší firmy v Praze (špendlík Základna TAVOČER s.r.o. ) do místa nakládky, potom do místa vykládky a zpět do naší firmy
Pokud se místo nakládky nebo vykládky nachází v Praze, počítame pouze cestu z nakládky na vykládku a zpět, v tomto případě se špendlík nezobrazuje.

Zjistěte si vzdálenost stěhování a následně spočítejte cenu pomoci kalkulačky!

celková vzdálenost jízdy (oba směry) 0 km
spočítat cenu stěhování pomoci kalkulačky
? NAPOVEDA

? NAPOVEDA povinné