Stěhování Milovice, stěhovací služby Milovice


Vzdálenost od Milovic do základny firmy TAVOČER je 50 km.


Milovice se nachází v okrese Nymburk.

Naše společnost TAVOČER s.r.o. sídlí v Praze, ale i přesto jsme schopni Vám dovézt požadovaný nábytek a další předměty až do Milovic.

Již od roku 1999 zajišťujeme stěhovací služby, včetně balení a montáže nábytku.

Vypočítejte si cenu stěhování sami!

Vzdálenost z Milovic do Prahy, se samozřejmě promítá na ceně přepravy. Přesný výpočet ceny stěhování z Milovic si můžete provést sami prostřednictvím naší kalkulačky.

Ještě před tím, než se s námi spojíte, víte „do čeho jdete“. Cena za nákladku a vykládku se samozřejmě vzdáleností od Prahy nezvyšuje.

Spolehněte se na náš vozový park.

Zajímá Vás, jakými vozy provádíme stěhování? Vybrat si u nás můžete z několika spolehlivých vozů značky Iveco. K dispozici Vám jsou nákladní automobily s přepravním objemem od 13 m3 po 43 m3 a Vy se můžete předem podívat i na podrobnější informace.

Neváhejte se s námi poradit!

Naši dispečeři jsou vždy připraveni odpovědět na Váš dotaz a poradit Vám s výběrem vhodného vozu, s výpočtem ceny stěhování atd. Volejte zdarma na 800 100 156 nebo nás kontaktuje pomoci poptávkového formuláře.

Reference
zobrazit vše

Stěhování oděvů a krabic z Milovic do Prahy

Služba:
stěhování mimo Prahu - z Milovice do Praha Dejvice
Termín zakázky:
červen 2013
Názor zákazníka:

Dobrý den, upřímně musím říci, že jsem byla celkovým jednáním nadšená Dispečer-1+, příjezd posádky-1+, jednání posádky-1+, kvalita služeb-bezvadná, cena zakázky-přijatelná, v pohodě, firmu jsme si objednali po vyhledání na internetu. Objednali jsme si více firem, ale Vaše jednak zareagovala jako první, jednak celý průběh byl úžasný. Ostatní firmy jsme odřekli a z firmou N mám ještě nyní nepříjemnosti. To. Jak se mnou jednal jejích dispečer se nedá ani popsat. Vaši firmu mohu pouze jen doporučovat svým známým. Děkuji, zákaznice z Milovic

form:Kalkulačka kilometrů
Kalkulačka kilometrů

Do kalkulačky kilometrů můžete zadat název měst a ulic, kam kde se bude stěhování provádět. Kalkulačka poté sama vypočítá vzdálenost, kterou naše vozidlo urazí. Počítá se vždy cesta oběma směry!

Po vypočítání vzdálenosti klikněte na tlačítko "zpět na kalkulačku stěhování", vypočítaná vzdálenost se automaticky přenese do Vaší kalkulačky stěhování.

Trasa se vždy počítá ze sídla naší firmy v Praze (špendlík Základna TAVOČER s.r.o. ) do místa nakládky, potom do místa vykládky a zpět do naší firmy
Pokud se místo nakládky nebo vykládky nachází v Praze, počítame pouze cestu z nakládky na vykládku a zpět, v tomto případě se špendlík nezobrazuje.

Zjistěte si vzdálenost stěhování a následně spočítejte cenu pomoci kalkulačky!

celková vzdálenost jízdy (oba směry) 0 km
spočítat cenu stěhování pomoci kalkulačky
? NAPOVEDA

? NAPOVEDA povinné