Stěhování Kostelec nad Černými lesy, stěhovací služby Kostelec nad Černými lesy


Akční nabídky
skrýt vše

Stěhování, autodoprava z Kostelce nad Černými lesy do Prahy 1.11.2022 od cca 14:00

Termín:
1.11.2022
Nakládka je možná:
od cca 14:00
Vozidlo:
Iveco 36 m3 , s hydraulickým čelem
Orientační cena:
od 1000 Kč Pro upřesnění ceny nás, prosím, kontaktujte.
Posádka vozidla:
Řidič + 2 stěhováci
Zaslat nezávaznou poptávku
Potřebujete-li větší vozidlo, kontaktujte nás
Nakládka je možná také v obcích v okolí trasy

Vzdálenost od Kostelce nad Černými lesy do základny firmy TAVOČER je 38 km.


Kostelec nad Černými lesy se nachází v okrese Praha - východ.

Stěhování Kostelec nad Černými lesy – svěřte se profesionálům!

 

Pokud potřebujete spolehlivou firmu pro stěhování v Kostelci nad Černými lesy, tak jste na těch správných stránkách! Naše firma se zabývá stěhováním řadu let a může se tak pochlubit vynikajícími službami. Pečlivost, spolehlivost, rychlost… to je stěhování v Kostelci nad Černými lesy i kdekoliv jinde v našem podání. Můžeme Vám zajistit stěhování z Kostelce nad Černými lesy do Prahy, z Kostelce nad Černými lesy do Rakouska… kam jen budete potřebovat, kdykoliv budete chtít. Můžeme Vám samozřejmě zajistit i například čistě stěhování v Kostelci nad Černými lesy, ovšem je nutné počítat s tím, že jsme pražská firma a musíme si účtovat naši dopravu.

 

Stěhování Kostelec nad Černými lesy – postaráme se o všechno!

 

Potřebujete se přestěhovat z Kostelce nad Černými lesy, ale jednoduše nemáte čas na všechny složité věci okolo jako je balení a vybalování? Budeme rádi, když to necháte na nás! Bezpečně Vám vše zabalíme, přestěhujeme a opět vše dáme dohromady. Vaše stěhování v Kostelci nad Černými lesy i jinde můžete nyní klidně svěřit do našich odborných rukou!

 

form:Kalkulačka kilometrů
Kalkulačka kilometrů

Do kalkulačky kilometrů můžete zadat název měst a ulic, kam kde se bude stěhování provádět. Kalkulačka poté sama vypočítá vzdálenost, kterou naše vozidlo urazí. Počítá se vždy cesta oběma směry!

Po vypočítání vzdálenosti klikněte na tlačítko "zpět na kalkulačku stěhování", vypočítaná vzdálenost se automaticky přenese do Vaší kalkulačky stěhování.

Trasa se vždy počítá ze sídla naší firmy v Praze (špendlík Základna TAVOČER s.r.o. ) do místa nakládky, potom do místa vykládky a zpět do naší firmy
Pokud se místo nakládky nebo vykládky nachází v Praze, počítame pouze cestu z nakládky na vykládku a zpět, v tomto případě se špendlík nezobrazuje.

Zjistěte si vzdálenost stěhování a následně spočítejte cenu pomoci kalkulačky!

celková vzdálenost jízdy (oba směry) 0 km
spočítat cenu stěhování pomoci kalkulačky
? NAPOVEDA

? NAPOVEDA povinné