Stěhování Most, stěhovací služby Most


Akční nabídky
skrýt vše

Stěhování, autodoprava z Děčína do Prahy 1.08.2021 od cca 16:00

Termín:
1.08.2021
Nakládka je možná:
od cca 16:00
Trasa:
Děčín - Praha
Vozidlo:
Iveco 36 m3 , s hydraulickým čelem
Orientační cena:
od 1000 Kč Pro upřesnění ceny nás, prosím, kontaktujte.
Posádka vozidla:
Řidič + 2 stěhováci
Zaslat nezávaznou poptávku
Potřebujete-li větší vozidlo, kontaktujte nás
Nakládka je možná také v obcích v okolí trasy

Vzdálenost od Mostu do základny firmy TAVOČER je 103 km.


Most se nachází v okrese Most.

Profesionální stěhování Most!

 

Potřebujete stěhování ve městě Most? Nejen to Vám můžeme okamžitě zajistit. Rádi Vás odstěhujeme z Mostu kamkoliv jen budete potřebovat a to včetně zahraničí! Jsme pražská firma, zajišťující kompletní stěhovací služby na profesionální úrovni. Můžete se spolehnout, že všechny Vaše cennosti budeme opatrovat jako vlastní a bezpečně je doručíme na cílové místo. Rádi Vám zajistíme stěhování z Mostu do Prahy, ale i do jiných cílových míst – jen v tomto případě musíte počítat s naúčtováním našich cestovních výdajů. Můžete využít naší praktické rychlé kalkulačky a své výdaje za stěhování v Mostě si jednoduše spočítat.

 

Stěhování Most – kompletní péče

 

Pokud si objednáte naše stěhování v Mostě, nemusíte se bát toho, že Vás vysypeme i s věcmi na ulici a odjedeme! Moc rádi se postaráme o věci jako balení, montování i odvoz starých věcí! Stěhování v Mostě bude s námi rychlé a snadné!

form:Kalkulačka kilometrů
Kalkulačka kilometrů

Do kalkulačky kilometrů můžete zadat název měst a ulic, kam kde se bude stěhování provádět. Kalkulačka poté sama vypočítá vzdálenost, kterou naše vozidlo urazí. Počítá se vždy cesta oběma směry!

Po vypočítání vzdálenosti klikněte na tlačítko "zpět na kalkulačku stěhování", vypočítaná vzdálenost se automaticky přenese do Vaší kalkulačky stěhování.

Trasa se vždy počítá ze sídla naší firmy v Praze (špendlík Základna TAVOČER s.r.o. ) do místa nakládky, potom do místa vykládky a zpět do naší firmy
Pokud se místo nakládky nebo vykládky nachází v Praze, počítame pouze cestu z nakládky na vykládku a zpět, v tomto případě se špendlík nezobrazuje.

Zjistěte si vzdálenost stěhování a následně spočítejte cenu pomoci kalkulačky!

celková vzdálenost jízdy (oba směry) 0 km
spočítat cenu stěhování pomoci kalkulačky
? NAPOVEDA

? NAPOVEDA povinné