Stěhování Rakovník, stěhovací služby Rakovník


Vzdálenost od Rakovníka do základny firmy TAVOČER je 78 km.


Rakovník se nachází v okrese Rakovník.

 

Firma TAVOČER z Prahy provádí stěhování, balení i montáže nábytku po celé České republice i v zahraničí. Sídlíme v Praze, ale dovezeme Vám vše podle Vašich požadavků bez problémů také do Rakovníka.

Ověřte si cenu předem.

Zadejte několik vstupních parametrů do naší kalkulačky a předem si zjistěte, s jakou finanční částkou můžete za stěhování do Rakovníka počítat. Cena se samozřejmě odvíjí od vzdálenosti z Prahy do Rakovníka, počtu pronajatých pracovníků a také výběru vozu.

Stěhujeme s vozy značky Iveco.

Ke stěhování používáme moderní nákladní vozy značky Iveco, které patří v této třídě k absolutní špičce. Připraveny máme vozy s přepravním objemem od 13 m3 po 43 m3 a s plochou až téměř 20 m2 u největšího typů vozu. Podívejte se na celý náš vozový park a vyberte si!

Není Vám něco jasné? Poradíme Vám!

Abyste se dokázali správně rozhodnout, potřebujete veškeré relevantní informace. Obraťte se pro to bez váhání na naše dispečery, kteří jsou připraveni Vám kdykoli poradit a pomoci. Volejte zdarma na 800 100 156 nebo nás kontaktuje pomoci poptávkového formuláře.

Reference
zobrazit vše

Stěhování nábytku a věcí mimo Prahu

Služba:
stěhování mimo Prahu - z Praha Břevnov do Rakovník
Termín zakázky:
červenec 2013
Názor zákazníka:

Dobrý den,

jednání dispečera bylo výborné. Posádka přijela včas a s úsměvem. Pánové makali jak jen stačili, takže rychleji to už nešlo, tedy spokojenost. Po upozornění na citový vztah k mé ledničce s ní pánové zacházeli opravdu jako ve vatě! Ani žádné jiné věci neutrpěli ani škrábnutí. Cena předpočítaná byla poněkud nižší, ale zcela chápu, že odhadnout to předem je víc než těžké. Objednala jsem si vaše služby již po druhé a při příštím stěhování si je objednám znovu. Moje rodina s vámi již několikrát stěhovala a vždy byla na naší straně velká spokojenost.

Děkuji za pomoc při stěhování a přeju hezký den. :)

S pozdravem

form:Kalkulačka kilometrů
Kalkulačka kilometrů

Do kalkulačky kilometrů můžete zadat název měst a ulic, kam kde se bude stěhování provádět. Kalkulačka poté sama vypočítá vzdálenost, kterou naše vozidlo urazí. Počítá se vždy cesta oběma směry!

Po vypočítání vzdálenosti klikněte na tlačítko "zpět na kalkulačku stěhování", vypočítaná vzdálenost se automaticky přenese do Vaší kalkulačky stěhování.

Trasa se vždy počítá ze sídla naší firmy v Praze (špendlík Základna TAVOČER s.r.o. ) do místa nakládky, potom do místa vykládky a zpět do naší firmy
Pokud se místo nakládky nebo vykládky nachází v Praze, počítame pouze cestu z nakládky na vykládku a zpět, v tomto případě se špendlík nezobrazuje.

Zjistěte si vzdálenost stěhování a následně spočítejte cenu pomoci kalkulačky!

celková vzdálenost jízdy (oba směry) 0 km
spočítat cenu stěhování pomoci kalkulačky
? NAPOVEDA

? NAPOVEDA povinné