Stěhování Světice, stěhovací služby Světice


Vzdálenost od Světic do základny firmy TAVOČER je 23 km.


Světice se nachází v okrese Praha - východ.

Využijte naše bohaté zkušenosti při stěhování v Světicích.

Společnost TAVOČER s.r.o. provádí stěhovací služby po celé České republice i v zahraničí již od roku 1999. Naši činnost provozujeme samozřejmě i v Světicích. Zajistíme Vám kompletní stěhovací servis, včetně balení a montáže nábytku.

Spočítejte si cenu sami!

Prostřednictvím naší kalkulačky si můžete spočítat, kolik Vás bude stěhování do Světic stát. Jelikož jsme z Prahy, vždy samozřejmě záleží na vzdálenosti dané lokality od Prahy a také na velkosti vozu, který ke stěhování použijeme a další parametry.

Náš vozový park je Vám k dispozici.

V našem vozovém parku vám jsou k dispozici moderní nákladní automobily značky Iveco. Jejich přepravní objem se pohybuje od 13 m3 po 43 m3 a předem si můžete vybrat vozidlo odpovídající vašim potřebám.

Nevíte si rady? Obraťte se na nás!

S výběrem správného vozu průběhem stěhování Vám ale samozřejmě kdykoliv poradíme. Stačí se obrátit na našeho dispečera a poslat mu Vás dotaz či požadavek přes poptávkový formulář.

Potřebujete poradit s něčím dalším? Neváhejte a volejte zdarma na 800 100 156!

Reference
zobrazit vše

Stěhování nábytku, krabic a pytlů z Prahy do Světic

Služba:
stěhování - z Praha Smíchov do Světice
Termín zakázky:
červenec 2013
Názor zákazníka:

Dobry den,

jsem rada, ze se mi podarilo najit stehovaci sluzbu behem vikendu.

1. Dispecerovi jsem po telefonu sdelila vsechny potrebne informace, aby mi nasledne poslal cenovou nabidku - vsechno probehlo rychle behem sobotniho vecera.

2. Kratke zdrzeni, ale s tim jsem pocitala. Byla jsem predem telefonicky upozornena, ze prijede jenom 1 pracovnik misto puvodnich 2 a tim se zmeni cena.

3. Pan byl velice ochotny. Mela jsem jenom strach jak sam nalozi velkou lednici a pracku - zvladl to perfektne.

4. I presto, ze byl na cele stehovani jenom 1 clovek, bylo to rychle.

5. Spokojena. Jedine co me prekvapilo bylo, ze ridic nevedel trasu stehovani. Jaksi nevedel najit misto vykladky na mape, az kdyz jsem mu rekla jine vetsi misto pobliz adresy vykladky.

Cele stehovani probehlo za cas, ktery jsem priblizne odhadovala. Dokonce i kdyz bylo o 1 pracovnika min. Cena odpovidala a jsem opravdu rada, ze jsem si vybrala Vasi spolecnost.

Preji hodne spokojenych klientu.

S pozdravem, zákaznice ze Světic

form:Kalkulačka kilometrů
Kalkulačka kilometrů

Do kalkulačky kilometrů můžete zadat název měst a ulic, kam kde se bude stěhování provádět. Kalkulačka poté sama vypočítá vzdálenost, kterou naše vozidlo urazí. Počítá se vždy cesta oběma směry!

Po vypočítání vzdálenosti klikněte na tlačítko "zpět na kalkulačku stěhování", vypočítaná vzdálenost se automaticky přenese do Vaší kalkulačky stěhování.

Trasa se vždy počítá ze sídla naší firmy v Praze (špendlík Základna TAVOČER s.r.o. ) do místa nakládky, potom do místa vykládky a zpět do naší firmy
Pokud se místo nakládky nebo vykládky nachází v Praze, počítame pouze cestu z nakládky na vykládku a zpět, v tomto případě se špendlík nezobrazuje.

Zjistěte si vzdálenost stěhování a následně spočítejte cenu pomoci kalkulačky!

celková vzdálenost jízdy (oba směry) 0 km
spočítat cenu stěhování pomoci kalkulačky
? NAPOVEDA

? NAPOVEDA povinné