Stěhování Škvorec, stěhovací služby Škvorec


Akční nabídky
skrýt vše

Stěhování, autodoprava ze Škvorce do Prahy 24.04.2021 od cca 14:00

Termín:
24.04.2021
Nakládka je možná:
od cca 14:00
Trasa:
Škvorec - Praha
Města po trase:
Vozidlo:
Orientační cena:
od 1000 Kč Pro upřesnění ceny nás, prosím, kontaktujte.
Posádka vozidla:
Řidič + 1 stěhovák
Zaslat nezávaznou poptávku
Potřebujete-li větší vozidlo, kontaktujte nás
Nakládka je možná také v obcích v okolí trasy

Vzdálenost od Škvorce do základny firmy TAVOČER je 26 km.


Škvorec se nachází v okrese Praha - východ.

Stěhování Škvorec – svěřte se profesionálům!

 

Pokud potřebujete spolehlivou firmu pro stěhování v Škvorci, tak jste na těch správných stránkách! Naše firma se zabývá stěhováním řadu let a může se tak pochlubit vynikajícími službami. Pečlivost, spolehlivost, rychlost… to je stěhování v Škvorci i kdekoliv jinde v našem podání. Můžeme Vám zajistit stěhování z Škvorce do Prahy, z Škvorce do Rakouska… kam jen budete potřebovat, kdykoliv budete chtít. Můžeme Vám samozřejmě zajistit i například čistě stěhování v Škvorci, ovšem je nutné počítat s tím, že jsme pražská firma a musíme si účtovat naši dopravu.

 

Stěhování Škvorec – postaráme se o všechno!

 

Potřebujete se přestěhovat z Škvorce, ale jednoduše nemáte čas na všechny složité věci okolo jako je balení a vybalování? Budeme rádi, když to necháte na nás! Bezpečně Vám vše zabalíme, přestěhujeme a opět vše dáme dohromady. Vaše stěhování v Škvorci i jinde můžete nyní klidně svěřit do našich odborných rukou!

 

form:Kalkulačka kilometrů
Kalkulačka kilometrů

Do kalkulačky kilometrů můžete zadat název měst a ulic, kam kde se bude stěhování provádět. Kalkulačka poté sama vypočítá vzdálenost, kterou naše vozidlo urazí. Počítá se vždy cesta oběma směry!

Po vypočítání vzdálenosti klikněte na tlačítko "zpět na kalkulačku stěhování", vypočítaná vzdálenost se automaticky přenese do Vaší kalkulačky stěhování.

Trasa se vždy počítá ze sídla naší firmy v Praze (špendlík Základna TAVOČER s.r.o. ) do místa nakládky, potom do místa vykládky a zpět do naší firmy
Pokud se místo nakládky nebo vykládky nachází v Praze, počítame pouze cestu z nakládky na vykládku a zpět, v tomto případě se špendlík nezobrazuje.

Zjistěte si vzdálenost stěhování a následně spočítejte cenu pomoci kalkulačky!

celková vzdálenost jízdy (oba směry) 0 km
spočítat cenu stěhování pomoci kalkulačky
? NAPOVEDA

? NAPOVEDA povinné