Stěhování Týn nad Vltavou, stěhovací služby Týn nad Vltavou


Vzdálenost od Týna nad Vltavou do základny firmy TAVOČER je 120 km.


Týn nad Vltavou se nachází v okrese České Budějovice.

 

Firma TAVOČER z Prahy provádí stěhování, balení i montáže nábytku po celé České republice i v zahraničí. Sídlíme v Praze, ale dovezeme Vám vše podle Vašich požadavků bez problémů také do Týna nad Vltavou.

Ověřte si cenu předem.

Zadejte několik vstupních parametrů do naší kalkulačky a předem si zjistěte, s jakou finanční částkou můžete za stěhování do Týna nad Vltavou počítat. Cena se samozřejmě odvíjí od vzdálenosti z Prahy do Týna nad Vltavou, počtu pronajatých pracovníků a také výběru vozu.

Stěhujeme s vozy značky Iveco.

Ke stěhování používáme moderní nákladní vozy značky Iveco, které patří v této třídě k absolutní špičce. Připraveny máme vozy s přepravním objemem od 13 m3 po 43 m3 a s plochou až téměř 20 m2 u největšího typů vozu. Podívejte se na celý náš vozový park a vyberte si!

Není Vám něco jasné? Poradíme Vám!

Abyste se dokázali správně rozhodnout, potřebujete veškeré relevantní informace. Obraťte se pro to bez váhání na naše dispečery, kteří jsou připraveni Vám kdykoli poradit a pomoci. Volejte zdarma na 800 100 156 nebo nás kontaktuje pomoci poptávkového formuláře.

Reference
zobrazit vše

Stěhování domácnosti do Týnu Nad Vltavou

Služba:
stěhování mimo Prahu - z Praha Stodůlky do Týn nad Vltavou
Termín zakázky:
květen 2013
Názor zákazníka:
Přeji dobrý den, nerad odpovídám na anketní otázky, u Vás dělám vyjímku s ohledem na to, že jsem přesvědčen o tom, že zpětná vazba skutečně pomáhá v řízení zaměstnanců a zkvalitňování služeb. Předesílám, že "díky" svému povolání jsem se v životě stěhoval již 25x, takže si myslím, že jsem schopen relisticky činnosti kolem stěhování posuzovat. Tedy: 1. úvodní jednání při nabídce se zaměstnanci mělo standartní uroveň, nevím jestli to byli dispečeři , také nevím jména, ale byl jsem s podanými informacemi spokojen. Technik při prohlídce a sjednání předběžné smlouvy na mě udělal dojem svým profesionálním přístupem a hlavně rychlým vyhodnocením zakázky a stanovením předběžné ceny. (to mělo významný vlyv na můj výběr dodavatele) 2. -5. Příjezd posádky byl přesný zpoždění 3 min. v Praze neřeším, pro zkvalitnění služeb bych doporučoval cca 30 min před plánovaným příjezdem informovat zákazníka, že posádka skutečně vyjela ,zákazník bude potěšen, že na něj fy. nezapoměla a v klidu se bude těšit na příjezd. Jednání posádky bylo nad mé očekávání (25 různých zkušeností) velice příjemné, profesionální hlavně rychlé. Překvapilo mě, že i přes mladý věk všech, evidentně dobře věděli co mají dělat a bylo na nich vidět, že mají dobré praktické zkušenosti. Buď jsou tak dobře sehraní, nebo to některý z nich řídil tak dobře, že jsem to v té rychlosti nepoznal. Výrazně mi vyhovoval pracovník (nevím jméno údajně pochází z vých. slovenska) který koordinoval činnost nahoře v bytě a to tak, že operativně akceptoval mé dodatečné požadavky vyplývající z průběhu vyklízení bytu. To ostatně v duchu jižanského " nimá probléma" dělali i ostatní a stěhování v takové pohodě a přitom rychlosti jsem skutečně zažil poprvé. Kvalita služeb hlavně díky použitým obalovým materiálům, technice a dobré fyzické kondici celé party byla velmi dobrá. 6. Cena byla předjednána ( odhadnutá) technikem při prohlídce a pro mě bylo příjemným překvapením, že se posádce podařilo splnit předpokládané časy a tím i cenu za celou zakázku.To je druhý argument který by u mně rozhodoval, pokud bych se měl ještě někdy stěhovat. 7. Vaši fy. jsem si vybral na internetu podle zveřejněných informancí, stejně jako dalších sedm firem. Užší výběr jsem dělal na základě kontaktu cestou mailové pošty a hlavně následného kontaktu telefonem s dispečery. Ve Váš prospěch rozhodla rychlá reakce na mailovou poptávku a následná prohlídka a hlavně schopnost technika na místě stanovit poměrně přesnou cenu. V jednom případě mi nabídli dokonce nižší cenu než Vy, ale byli značně nerozhodní než se k ní dopracovali.
Ceník stěhování mimo Prahu

Ceník stěhování mimo Prahu

Pokud stěhování probíhá mimo území Prahy nakládku a vykládku účtujeme v hodinové sazbě a přepravu v sazbě kilometrické. Obě tyto sazby se odvíjejí od počtu pracovníků a velikosti vozidla.  Délku přepravy počítáme tam a zpět od místa nakládky do místa vykládky. Pro přesnější výpočet ceny stěhování mimo Prahu můžete využít naši kalkulačku stěhování, zaslat Vaši poptávku na náš dispečink nebo nás kontaktovat telefonicky.

Služba Vozidlo Vozidlo jenom s řidičem Vozidlo + 2 pracovníci Vozidlo + 3 pracovníci Vozidlo + 4 pracovníci
Jízda mimo Prahu Iveco 12 m3 16,- * 19,36 s DPH
za km
18,- * 21,78 s DPH
za km
20,- * 24,20 s DPH
za km
22,- * 26,62 s DPH
za km
spočítat cenu
Iveco 20 m3 17,- * 20,57 s DPH
za km
19,- * 22,99 s DPH
za km
21,- * 25,41 s DPH
za km
23,- * 27,83 s DPH
za km
spočítat cenu
Iveco 22 m3
Iveco 36 m3 21,- * 25,41 s DPH
za km
23,- * 27,83 s DPH
za km
25,- * 30,25 s DPH
za km
27,- * 32,67 s DPH
za km
spočítat cenu
Iveco 42 m3
* Uvedené ceny jsou bez DPH 21%
Spočítat cenu stěhování mimo Prahu
form:Kalkulačka kilometrů
Kalkulačka kilometrů

Do kalkulačky kilometrů můžete zadat název měst a ulic, kam kde se bude stěhování provádět. Kalkulačka poté sama vypočítá vzdálenost, kterou naše vozidlo urazí. Počítá se vždy cesta oběma směry!

Po vypočítání vzdálenosti klikněte na tlačítko "zpět na kalkulačku stěhování", vypočítaná vzdálenost se automaticky přenese do Vaší kalkulačky stěhování.

Trasa se vždy počítá ze sídla naší firmy v Praze (špendlík Základna TAVOČER s.r.o. ) do místa nakládky, potom do místa vykládky a zpět do naší firmy
Pokud se místo nakládky nebo vykládky nachází v Praze, počítame pouze cestu z nakládky na vykládku a zpět, v tomto případě se špendlík nezobrazuje.

Zjistěte si vzdálenost stěhování a následně spočítejte cenu pomoci kalkulačky!

celková vzdálenost jízdy (oba směry) 0 km
spočítat cenu stěhování pomoci kalkulačky
? NAPOVEDA

? NAPOVEDA povinné
Kontakt
tel. +420 608 423 304
tel. +420 222 765 675
tel. +420 240 200 252
800 100 056 volejte zdarma