Stěhování Belgie


Stěhovací firma TAVOČER s.r.o. provádí kromě stěhování v rámci ČR také mezinárodní stěhování po Evropě. Nejjednodušší mezinárodní stěhování je do států Evropské unie, např. do Belgie. Není třeba čekat ve frontách na hranicích ani vyřizovat žádné celní formality. Pro každý případ je však dobré sepsat seznam stěhovaných věcí v češtině a některém cizím jazyce (angličtina nebo němčina) a také čestné prohlášení, že se jedná o stěhování osobních věcí.

 

Všechna naše stěhovací vozidla jsou zabezpečena satelitním zařízením, takže můžeme přímo z naší kanceláře určit přesnou polohu stěhovacího vozu. Celý náklad je vždy pojištěn u České pojišťovny a.s. na částku 3.000.000 Kč.

Stěhovali jsme do několika belgických měst, např. do Arlonu a dalších.

form:Kalkulačka kilometrů
Kalkulačka kilometrů

Do kalkulačky kilometrů můžete zadat název měst a ulic, kam kde se bude stěhování provádět. Kalkulačka poté sama vypočítá vzdálenost, kterou naše vozidlo urazí. Počítá se vždy cesta oběma směry!

Po vypočítání vzdálenosti klikněte na tlačítko "zpět na kalkulačku stěhování", vypočítaná vzdálenost se automaticky přenese do Vaší kalkulačky stěhování.

Trasa se vždy počítá ze sídla naší firmy v Praze (špendlík Základna TAVOČER s.r.o. ) do místa nakládky, potom do místa vykládky a zpět do naší firmy
Pokud se místo nakládky nebo vykládky nachází v Praze, počítame pouze cestu z nakládky na vykládku a zpět, v tomto případě se špendlík nezobrazuje.

Zjistěte si vzdálenost stěhování a následně spočítejte cenu pomoci kalkulačky!

celková vzdálenost jízdy (oba směry) 0 km
spočítat cenu stěhování pomoci kalkulačky
? NAPOVEDA
Reference
zobrazit vše

Služba:
stěhování mimo Prahu - z Praha Žižkov do Česká Lípa
Termín zakázky:
Duben 2021
Názor zákazníka:

Dobrý den,
moc ráda se s Vámi podělím o zkušenost s Vašimi zaměstnanci, kteří nás minulou středu stěhovali z Prahy 3  do České Lípy.  Píši až teď, neb jsem tu měla potíže se zapojením internetu.
Vaši stěhovací firmu jsem si našla jako ještě další 3 firmy na internetu a moc se mi líbily odkazy od klientů, zvláště  poznámky na téma příjemného chování stěhováků. Když jsem si na firmu Tavočer vyložila karty, vyšly mi krásné a tak jsem Vám zavolala :-)
Technik, který přišel na obhlídku  byl příjemný pán, nabídl dodatečné možné dobalení zařízení a na místě sepsal smlouvu a bylo to - radost jednat. Jak se přiblížil  den stěhování byla jsem čím dál víc unavená a vystresovaná, neb jsem vše dělala fyzicky i úředně  sama. Ráno v den stěhování mi bylo už fakt mizerně na těle i na duši, bála jsem se, jestli  policajti ze severu pustí zeťáka za mnou aby mne odvezl za stěhovákem, bála jsem se  jestli v novém místě ráno nějaký šikula nezatarasí autem příjezd k domu - no měla jsem dost.
Přijeli Vaši kluci stěhováci, na první dobrou mne odhadli, že jsem krok před mrtvicí a byli fakt úžasný!!! Na všechny moje strachy  odpověděli předem "pani klid - nic se neděje, vpohodě, to bude dobrý ...klídek" ,  opravdu mne dokázali během chvilky uklidnit a dokonce rozesmát :-)
Máte výborný chlapy, hodný, šikovný, makali jak šrouby a byt 2+1 měli naložený za 3/4 hodiny ... opravdu  BYLI SKVĚLÍ a slíbila jsem jim,  že na ně napíšu pochvalu, rozhodně si ji zaslouží. U domu v novém místě si poradili i s blbým příjezdem, nic nerozbili, při skládání i krabice a nábytek rovnou roztřídili do místností kam jsem chtěla, pečlivě. Za jejich těžkou a dobrou práci jim patří velký dík a komukoliv Vaši  firmu Tavočer mileráda doporučím :-)  Dobrá zkušenost, jakou dnes člověk neudělá každý den.
Přeji Vám ať se Vaší firmě dobře daří v každých časech a ať máte spoustu spokojených zákazníků a třeba i fanoušků  :-)

Stat
Belgie

? NAPOVEDA povinné