Drobné mezinárodní stěhování


Snažíme se vyhovět specifickým požadavkům každého zákazníka. Hledali jsme proto způsob, jak zajistit co nejlevnější stěhování ze zahraničí, aniž by došlo ke snížení kvality.

Spojili jsme tak síly s několika nadnárodními zásilkovými společnostmi. Jedná se o špičky v oblasti mezinárodní expresní, letecké, námořní, silniční a železniční dopravy.

Můžeme tak nabídnout stěhování v rámci Evropské unie i mimo ni, a to za velmi výhodných finančních podmínek, ne-li bezkonkurenčních.

Přečtěte si, jak tyto služby fungují.

 

Export z ČR

Přijedeme k vám a připravíme všechny stěhované věci k transportu. Odborně vše zabalíme, popř. demontujeme větší kusy. Tím zabráníme poškození během přepravy.

Při větším objemu stěhování ukládáme věci na palety. Tím získáme jistotu, že věci budou celou dobu pohromadě.

Následně předáváme zásilku externí společnosti, která zboží doručí na adresu vykládky za 3-6 dnů. Zboží je po celou dobu monitorováno naší společností přes GPS a je pojištěné dle vašich požadavků.

Dle podmínek společnosti DHL probíhá vykládka za první uzamykatelné dveře zákazníka. Ve vybraných lokalitách spolupracujeme s místními stěhovacími společnosti, které stěhování dokončí. Provedou montáž nábytku do původního stavu a rozbalí stěhované předměty. V ostatních lokalitách je dokončení stěhování na vás. Nicméně pokud nahlásíte své stěhování s dostatečných předstihem, rádi se pro vás pokusíme zajistit dokončení služby i v méně obvyklých destinacích.

 

Import do ČR

Vy nebo místní stěhovací společnost zajistíte demontáž a zabalení věcí, aby odpovídalo požadavkům pro transport se společností DHL. Vyplníte nákladový list a věci předáte externí společnosti. Ve vybraných destinacích vám, na základě již realizovaných zakázek, poradíme vhodnou stěhovací firmu.

Společnost DHL věci doručí na adresu vykládky do 3-6 dnů. Nahlásíte nám identifikační číslo zásilky, abychom mohli zboží monitorovat přes GPS. Operativně s vámi domluvíme převzetí a vybalení věcí. Zboží je po celou dobu pojištěné dle vašich požadavků.

V ČR věci přebíráme od externí společnosti a zavezeme ho k vám. Přijedeme v požadovaný den a čas, vše vybalíme a smontujeme. Zboží si můžete přebrat i sami, my můžeme poslat pracovníky třeba jen na vybalení a montáž.

 

Hlavní výhody služby

Největším pozitivem tohoto způsobu stěhování je bezpochyby cena. Zákazník nehradí veškeré výdaje pro transport sám, ale dělí se o ně s ostatními klienty. Tím klesá cena za transport někdy i na pětinovou hodnotu klasického stěhování.

Dalším pozitivem je pomalejší doba transportu. Zákazník v klidu odešle věci z původní lokality, poté dokončí vyklízecí práce či předávání domu nebo bytu. Beze spěchu se přesune do nové lokality a připraví se na příjem věcí.

I přes nižší náklady zůstává zachován tzv. full service. Zákazník si objedná službu, která minimalizuje fyzickou námahu. Kvalita služeb je ale stále na stejně vysoké úrovni.

 

Případné dotazy směrujte na naše dispečery na telefonu 800 100 056 denně od 8:00 do 18:00. Obratem vypracujeme cenovou nabídku přímo na míru a poradíme s průběhem akce. Dotazy zodpovíme také na e-mailové adrese stehovani@tavocer.cz, nebo přímo v naší kanceláři v Praze 4 - Kunraticích.

 

 


? NAPOVEDA povinné