Stěhování Norsko


Stěhování TAVOČER s.r.o. provádí stěhování v rámci ČR, ale i v rámci mnoha dalších evropských států.

Pokud se chcete stěhovat do Norska, je třeba počítat s jiným postupem, než při stěhování do států Evropské unie. V těchto případech po zákaznících vyžadujeme dojednání všech podmínek předem. Dovoz a vývoz ze zemí, které nejsou členy EU podléhá celnímu řízení. Zákazníkům tedy doporučujeme se dostatečně informovat na příslušném úřadě o podmínkách, za kterých bude přechod hranic bezproblémový. Při dovozu do ČR je povinností proclít veškeré stěhované věci ještě před uskutečněním vykládky.

form:Kalkulačka kilometrů
Kalkulačka kilometrů

Do kalkulačky kilometrů můžete zadat název měst a ulic, kam kde se bude stěhování provádět. Kalkulačka poté sama vypočítá vzdálenost, kterou naše vozidlo urazí. Počítá se vždy cesta oběma směry!

Po vypočítání vzdálenosti klikněte na tlačítko "zpět na kalkulačku stěhování", vypočítaná vzdálenost se automaticky přenese do Vaší kalkulačky stěhování.

Trasa se vždy počítá ze sídla naší firmy v Praze (špendlík Základna TAVOČER s.r.o. ) do místa nakládky, potom do místa vykládky a zpět do naší firmy
Pokud se místo nakládky nebo vykládky nachází v Praze, počítame pouze cestu z nakládky na vykládku a zpět, v tomto případě se špendlík nezobrazuje.

Zjistěte si vzdálenost stěhování a následně spočítejte cenu pomoci kalkulačky!

celková vzdálenost jízdy (oba směry) 0 km
spočítat cenu stěhování pomoci kalkulačky
? NAPOVEDA

? NAPOVEDA povinné