Stěhování Amerika, USA a Kanada


Stěhování do Ameriky, USA a Kanady.

Díky partnerské mezinárodní síti jsme schopni zajistit také stěhování do Ameriky, USA a Kanady. Tato stěhování vyžadují odbornou přípravu jak při zajištění Vašich věcí, tak při zajištění kompletní dokumentace. Součinnost klienta je proto při těchto přepravách nezbytností.

  • rádi Vám poskytneme veškeré služby balení zásilky. Díky zkušenostem s balením dle mezinárodních standardů, zabezpečíme zásilku tak, aby vyhovovala vybranému typu přepravy (lodní či letecké). Zaručíme, aby byly použity kvalitní obalové materiály a vaše věci byly zabaleny odborně a splňovaly podmínky pojištění zásilky.
  • díky našim partnerům jsme schopni přepravy dobře koordinovat a zajistit tím hladký průběh celního odbavení. Pomůžeme s přípravou potřebné dokumentace popřípadě s uskladněním či přepravou Vašich věcí po České republice.
  • jsme schopni zajistit všechny typy nákladů určených pro domácnosti včetně starožitností a uměleckých děl

K naším službám poskytujeme kompletní poradenství, které Vám pomůže v orientaci v problematice, se kterou se člověk nesetkává denně. Poradíme jaké dokumenty a s jakým předstihem jsou nutné pro clení, v jakém případě jsou věci osvobozeny od dovozního cla a které zboží je zakázané či omezené.

V poslední době jsme zajistili např. stěhování do Los Angeles.

form:Kalkulačka kilometrů
Kalkulačka kilometrů

Do kalkulačky kilometrů můžete zadat název měst a ulic, kam kde se bude stěhování provádět. Kalkulačka poté sama vypočítá vzdálenost, kterou naše vozidlo urazí. Počítá se vždy cesta oběma směry!

Po vypočítání vzdálenosti klikněte na tlačítko "zpět na kalkulačku stěhování", vypočítaná vzdálenost se automaticky přenese do Vaší kalkulačky stěhování.

Trasa se vždy počítá ze sídla naší firmy v Praze (špendlík Základna TAVOČER s.r.o. ) do místa nakládky, potom do místa vykládky a zpět do naší firmy
Pokud se místo nakládky nebo vykládky nachází v Praze, počítame pouze cestu z nakládky na vykládku a zpět, v tomto případě se špendlík nezobrazuje.

Zjistěte si vzdálenost stěhování a následně spočítejte cenu pomoci kalkulačky!

celková vzdálenost jízdy (oba směry) 0 km
spočítat cenu stěhování pomoci kalkulačky
? NAPOVEDA

? NAPOVEDA povinné