Stěhování Řecko, stěhovací služby Athény, Thessaloniki, Iraklio, Kréta, Rhodos


Díky naší dlouholeté působnosti na trhu stěhovacích a dopravních služeb se nám podařilo navázat několik partnerských vztahů v Řecku, které pomáhají zvýšit kvalitu našich služeb při mezinárodním stěhování do nebo z Řecka. Zjednodušení logistických procesů nám pomáhá udržet vysoký standart služby za rozumnou cenu.

 

Stěhování zajišťujeme zejména z nebo do destinací v Řecku: Athény, Thessaloniki, Iraklio či Hérakleion (Kréta), Rhodos a další. V Řecku jsme schopni zajistit i návštěvu technika pro posouzení objemu stěhovaných věci a stanovení ceny stěhování.

Popis stěhování do Řecka

Služba je koncipována tak že, pokud probíhá stěhování z České Republiky do Řecka, fa TAVOČER s.r.o. po prohlídce naším technikem provede vyzvednutí, přípravu /balení dle mezinárodních standartů/ a nakládku do kontejneru nebo kamionu. Na řecké straně náš partner provede vykládku, vybalení a umístění Vašich věcí dle Vašeho přání.

Popis stěhování z Řecka:

Pokud probíhá stěhování z Řecka do České Republiky, náš partner zajistí prohlídku, vyzvednutí, balení i nakládku na Řecké straně. Druhou část služby zajistí fa TAVOČER s.r.o. na české straně neprodleně po dojezdu stěhovaných věcí nebo dle přání zákazníka.

Jak získat všechny potřebné informace:

Naše firma se dlouhodobě zabývá lokálním a mezinárodním stěhováním a proto disponujeme kvalitním týmem zkušených dispečerů, kteří jsou Vám k dispozici 7 dní v týdnu mezi 7:00-20:00. Velmi rádi Vám podají veškeré informace o přípravě zajištění či průběhu stěhování.

Poradí Vám jak se na stěhování připravit, co za Vás můžeme zajistit nebo jak svou součinností můžete snížit cenu stěhování. Kontaktovat nás můžete telefonicky či emailem.

Jak zjistit cenu stěhování:

Pro zjištění ceny Vašeho zahraničního stěhování ČR – Řecko nebo Řecko - ČR doporučujeme zaslat požadavek našemu dispečerovi pomocí jednoduchého formuláře nebo pomocí telefonátu na náš dispečink. Na Vaši poptávku maximálně do 1 hodiny odpoví zkušený pracovník, který má na starosti mezinárodní stěhování.

 

form:Kalkulačka kilometrů
Kalkulačka kilometrů

Do kalkulačky kilometrů můžete zadat název měst a ulic, kam kde se bude stěhování provádět. Kalkulačka poté sama vypočítá vzdálenost, kterou naše vozidlo urazí. Počítá se vždy cesta oběma směry!

Po vypočítání vzdálenosti klikněte na tlačítko "zpět na kalkulačku stěhování", vypočítaná vzdálenost se automaticky přenese do Vaší kalkulačky stěhování.

Trasa se vždy počítá ze sídla naší firmy v Praze (špendlík Základna TAVOČER s.r.o. ) do místa nakládky, potom do místa vykládky a zpět do naší firmy
Pokud se místo nakládky nebo vykládky nachází v Praze, počítame pouze cestu z nakládky na vykládku a zpět, v tomto případě se špendlík nezobrazuje.

Zjistěte si vzdálenost stěhování a následně spočítejte cenu pomoci kalkulačky!

celková vzdálenost jízdy (oba směry) 0 km
spočítat cenu stěhování pomoci kalkulačky
? NAPOVEDA

? NAPOVEDA povinné