Stěhování Itálie


Naše společnost TAVOČER s.r.o. má bohaté zkušenosti se stěhováním do Itálie stejně jako se stěhováním z Itálie do České republiky. Zajišťujeme mezinárodní stěhovací služby pro domácnosti i firmy, stěhujeme byty i kanceláře. Jsme schopni přestěhovat i menší množství předmětů, třeba i několik krabic.

 

Pro zjištění ceny Vašeho zahraničního stěhování ČR - Itálie doporučujeme zaslat požadavek našemu dispečerovi pomocí jednoduchého formuláře. Na Vaši poptávku maximálně do 1 hodiny odpoví zkušený pracovník, který má na starosti mezinárodní stěhování.

 

Zahraniční stěhování vyžaduje důkladnější přípravu, proto doporučujeme využít naše profesionální balící služby nebo případně odbornou demontáž a následnou montáž Vašeho nábytku.

 

V případě stěhování z Prahy do Itálie doporučujeme prohlídku stěhovaných předmětů naším technikem v Praze pro upřesnění ceny a podmínek stěhování. Tato prohlídka je pro Vás nezávazná a zdarma.

Stěhovali jsme do různých italských měst, v poslední době např. Rivoli.

form:Kalkulačka kilometrů
Kalkulačka kilometrů

Do kalkulačky kilometrů můžete zadat název měst a ulic, kam kde se bude stěhování provádět. Kalkulačka poté sama vypočítá vzdálenost, kterou naše vozidlo urazí. Počítá se vždy cesta oběma směry!

Po vypočítání vzdálenosti klikněte na tlačítko "zpět na kalkulačku stěhování", vypočítaná vzdálenost se automaticky přenese do Vaší kalkulačky stěhování.

Trasa se vždy počítá ze sídla naší firmy v Praze (špendlík Základna TAVOČER s.r.o. ) do místa nakládky, potom do místa vykládky a zpět do naší firmy
Pokud se místo nakládky nebo vykládky nachází v Praze, počítame pouze cestu z nakládky na vykládku a zpět, v tomto případě se špendlík nezobrazuje.

Zjistěte si vzdálenost stěhování a následně spočítejte cenu pomoci kalkulačky!

celková vzdálenost jízdy (oba směry) 0 km
spočítat cenu stěhování pomoci kalkulačky
? NAPOVEDA

? NAPOVEDA povinné