Stěhování Estonsko


Stěhovací firma TAVOČER s.r.o. provádí kromě stěhování v rámci ČR také mezinárodní stěhování po Evropě. Nejjednodušší mezinárodní stěhování je do států Evropské unie, např. do Estonska. Není třeba čekat ve frontách na hranicích ani vyřizovat žádné celní formality. Pro každý případ je však dobré sepsat seznam stěhovaných věcí v češtině a některém cizím jazyce (angličtina nebo němčina) a také čestné prohlášení, že se jedná o stěhování osobních věcí.

 

Všechna naše stěhovací vozidla jsou zabezpečena satelitním zařízením, takže můžeme přímo z naší kanceláře určit přesnou polohu stěhovacího vozu. Celý náklad je vždy pojištěn u České pojišťovny a.s. na částku 3.000.000 Kč.

form:Kalkulačka kilometrů
Kalkulačka kilometrů

Do kalkulačky kilometrů můžete zadat název měst a ulic, kam kde se bude stěhování provádět. Kalkulačka poté sama vypočítá vzdálenost, kterou naše vozidlo urazí. Počítá se vždy cesta oběma směry!

Po vypočítání vzdálenosti klikněte na tlačítko "zpět na kalkulačku stěhování", vypočítaná vzdálenost se automaticky přenese do Vaší kalkulačky stěhování.

Trasa se vždy počítá ze sídla naší firmy v Praze (špendlík Základna TAVOČER s.r.o. ) do místa nakládky, potom do místa vykládky a zpět do naší firmy
Pokud se místo nakládky nebo vykládky nachází v Praze, počítame pouze cestu z nakládky na vykládku a zpět, v tomto případě se špendlík nezobrazuje.

Zjistěte si vzdálenost stěhování a následně spočítejte cenu pomoci kalkulačky!

celková vzdálenost jízdy (oba směry) 0 km
spočítat cenu stěhování pomoci kalkulačky
? NAPOVEDA

? NAPOVEDA povinné