Stěhování Praha Žižkov, stěhovací služby Praha Žižkov


V rámci našich služeb zajišťujeme stěhování v rámci Prahy Žižkov, samozřejmě také po celé Praze, nebo i kamkoliv po celé České republice, a také mezinárodní stěhování.

Při stěhování po Praze neúčtujeme přistavení vozidla na místo nakládky do Prahy Žižkov ani odjezd vozidla zpět do garáže po ukončení vykládky. Účtujeme pouze čas nakládky, cestu po Praze a čas vykládky.

Chcete-li zjistit cenu Vašeho konkrétního stěhování, můžete použit pro výpočet naší kalkulačku nebo zašlete požadavek dispečerovi.

Zajišťujeme také kompletní stěhovací služby pro firmy v rámci Prahy Žižkov nebo i po celé Praze včetně kompletních balících služeb a montáže nábytku.

V ceně nakládky-vykládky je zahrnuto:

Stěhování domů


  • případná drobná demontáž nábytku
  • zabezpečení nábytku a předmětů proti poškození
  • nakládka do auta
  • zajištění stěhovaných věcí na autě
  • vykládka vozu
  • rozmístění nábytku, předmětů a věcí do určených prostor
  • demontáž nábytku, zpětná montáž nábytku
  • záruka proti poškození

 

Reference
zobrazit vše

Služba:
stěhování mimo Prahu - z Praha Žižkov do Česká Lípa
Termín zakázky:
Duben 2021
Názor zákazníka:

Dobrý den,
moc ráda se s Vámi podělím o zkušenost s Vašimi zaměstnanci, kteří nás minulou středu stěhovali z Prahy 3  do České Lípy.  Píši až teď, neb jsem tu měla potíže se zapojením internetu.
Vaši stěhovací firmu jsem si našla jako ještě další 3 firmy na internetu a moc se mi líbily odkazy od klientů, zvláště  poznámky na téma příjemného chování stěhováků. Když jsem si na firmu Tavočer vyložila karty, vyšly mi krásné a tak jsem Vám zavolala :-)
Technik, který přišel na obhlídku  byl příjemný pán, nabídl dodatečné možné dobalení zařízení a na místě sepsal smlouvu a bylo to - radost jednat. Jak se přiblížil  den stěhování byla jsem čím dál víc unavená a vystresovaná, neb jsem vše dělala fyzicky i úředně  sama. Ráno v den stěhování mi bylo už fakt mizerně na těle i na duši, bála jsem se, jestli  policajti ze severu pustí zeťáka za mnou aby mne odvezl za stěhovákem, bála jsem se  jestli v novém místě ráno nějaký šikula nezatarasí autem příjezd k domu - no měla jsem dost.
Přijeli Vaši kluci stěhováci, na první dobrou mne odhadli, že jsem krok před mrtvicí a byli fakt úžasný!!! Na všechny moje strachy  odpověděli předem "pani klid - nic se neděje, vpohodě, to bude dobrý ...klídek" ,  opravdu mne dokázali během chvilky uklidnit a dokonce rozesmát :-)
Máte výborný chlapy, hodný, šikovný, makali jak šrouby a byt 2+1 měli naložený za 3/4 hodiny ... opravdu  BYLI SKVĚLÍ a slíbila jsem jim,  že na ně napíšu pochvalu, rozhodně si ji zaslouží. U domu v novém místě si poradili i s blbým příjezdem, nic nerozbili, při skládání i krabice a nábytek rovnou roztřídili do místností kam jsem chtěla, pečlivě. Za jejich těžkou a dobrou práci jim patří velký dík a komukoliv Vaši  firmu Tavočer mileráda doporučím :-)  Dobrá zkušenost, jakou dnes člověk neudělá každý den.
Přeji Vám ať se Vaší firmě dobře daří v každých časech a ať máte spoustu spokojených zákazníků a třeba i fanoušků  :-)

Služba:
stěhování - z Praha Žižkov do Praha Žižkov
Termín zakázky:
Duben 2016 - Prosinec 2016
Názor zákazníka:

Posíláme veliké poděkování celému týmu za projevenou vstřícnost a pochopení naší mimořádné situace, která se naskytla v průběhu zajištění stěhovacích akcí.

Stěhování bytu 4+1 ze Žižkova

Služba:
stěhování po Praze - z Praha Žižkov do Praha Veleslavín
Termín zakázky:
červen 2013
Názor zákazníka:

Dobry den,

posilam zpetnou vazbu, panove byli opravdu skveli, dobre organizovani, velitel party vedel co delat,

Diky, byli jsme spokojeni. Musim opravdu vyzdvihnout partu a jejiho velitele - byli ochotni, vstricni a profesionalni

Pekny den,

Zákazník z Prahy Žižkova

Stěhování nábytku z Vysočan na Žižkov

Služba:
stěhování po Praze - z Praha Vysočany do Praha Žižkov
Termín zakázky:
červen 2013
Názor zákazníka:
Dobrý den, byli jsme zcela spokojeni, Vaše služby byly skvělé, profesionálně zkomunikované a bez problému. Opožděný příjezd způsobený závadou výtahu u předchozího zákazníka nám bylo včas sděleno. Ceníme si i chlapského vypořádání se s poškozením okénka výtahu. Budoucí stěhování jedině s Tavočerem! Vaše služby mi doporučil kamarád, který se s Vámi již několikrát (také spokojeně) stěhoval. Až opadne naše domácí post-stěhovací šílenství, rád přidám na Google své co nejkladnější hodnocení Vaší firmy :) Ještě jednou děkuji za hladké profesionální stěhování a přeji mnoho spokojených zákazníků Zdraví

? NAPOVEDA povinné