Stěhování Praha Kunratice, stěhovací služby Praha Kunratice


V rámci našich služeb zajišťujeme stěhování v rámci Prahy Kunratice, samozřejmě také po celé Praze, nebo i kamkoliv po celé České republice, a také mezinárodní stěhování.

Při stěhování po Praze neúčtujeme přistavení vozidla na místo nakládky do Prahy Kunratice ani odjezd vozidla zpět do garáže po ukončení vykládky. Účtujeme pouze čas nakládky, cestu po Praze a čas vykládky.

Chcete-li zjistit cenu Vašeho konkrétního stěhování, můžete použit pro výpočet naší kalkulačku nebo zašlete požadavek dispečerovi.

Zajišťujeme také kompletní stěhovací služby pro firmy v rámci Prahy Kunratice nebo i po celé Praze včetně kompletních balících služeb a montáže nábytku.

V ceně nakládky-vykládky je zahrnuto:

Stěhování domů


  • případná drobná demontáž nábytku
  • zabezpečení nábytku a předmětů proti poškození
  • nakládka do auta
  • zajištění stěhovaných věcí na autě
  • vykládka vozu
  • rozmístění nábytku, předmětů a věcí do určených prostor
  • demontáž nábytku, zpětná montáž nábytku
  • záruka proti poškození

 

Reference
zobrazit vše

Stěhování společnosti Xella CZ, s.r.o.

Služba:
stěhování firem - z Praha Holešovice do Praha Kunratice
Termín zakázky:
červen 2013
Popis:

Stěhování společnosti Xella CZ, s.r.o., která se zabývá výrobou a dodávkami stavebních systémů pro bytovou, občanskou i průmyslovou výstavbu.

Názor zákazníka:

Dobrý den,

konečně mám chvilku reagovat, takže i já děkuji za bezvadnou spolupráci s Vaší firmou, opravdu nemám co vytknout. Vaši firmu jsem oslovila na základě informací z webu a kladných referencí. Jsem ráda, že se podařilo argumentovat u vedení při výběru podrobnou a srozumitelnou nabídkou a profesionální prohlídkou technika, přestože jiná firma nabídla cenu nižší.

Práce probíhala rychle, vše bylo přestěhováno v pořádku, o Vaší posádce a jejich práci se vyjádřil pochvalně i šéf závodu v Horních Počaplech, kam jsme stěhovali druhou část kanceláří. Jsem ráda, že vše zafungovalo a určitě Vás ráda doporučím potencionálním zájemcům.

Hezký den

S pozdravem / Best regards

Asistentka vedoucího prodeje


? NAPOVEDA povinné