Stěhování v objektu


Hledáte něco jiného, než klasické stěhování bytu / domu? Provádíme i další stěhovací služby, mezi které patří stěhování v rámci jednoho objektu, stěhování skladů, archivů nebo úředníků. Díky odlišné povaze těchto druhů stěhování se jejich cena může lišit. V případě rozsáhlejšího stěhování si s našimi dispečery můžete domluvit přistavení více vozidel.

 

Co přestěhujeme

  • Přemístíme nábytek v rámci objektu.
  • Pomáháme při nakládce a vykládce, naše pracovníky k vám pošleme i bez auta.
  • Máme bohaté zkušenosti se stěhováním v rámci bytu nebo z patra do patra.
  • Pomáháme s přípravou a odstavením nábytku před malováním a pokládáním podlah. Po skončení prací samozřejmě pomůžeme věci vrátit zpět.
  • Naši pracovníci provádí montáže a demontáže nábytku (nutno předem sdělit dispečerovi).
  • Ruční nakládka a vykládka kamionů, vagonů, kontejnerů.

 

Minimální účtovaná částka za každého pracovníka při stěhování v rámci objektu je 400,- Kč (484,- s DPH 21%).

 

Nakládka a vykládka kontejnerů a kamionů

Zajišťujeme vykládku, nakládku, nebo překládku kamionů a kontejnerů bez mechanizace, pouze lidskou silou. Službu lze zajistit dle požadavku zákazníka v kteroukoli denní dobu v požadovaném počtu pracovníků.

Služba je vhodná zejména pro situace, kdy nelze kamion, nebo kontejner přistavit k objektu nebo skladu, kam se má náklad skládat a mechanizace ( např. vysokozdvižný vozík, paletový vozík atd ..) nelze, vzhledem k charakteru místa, pro tyto účely použít.

Službu překládky lze použít např. při překládání zboží z vozu do vozu, nebo z vagónu do vozu atd. Zajistíme též naložení vašeho přistaveného vozidla pro stěhování pokud nebudete mít dostatek pracovníků. Nakládáme také kontejnery, které míří např. do zámoří. V rámci této služby zajišťujeme i balící služby, demontáž  a montáž nábytku. Celou nakládku do kontejneru lze udělat na klíč, což je služba plného servisu se všemi úkony nutnými pro zajištění objednávky a bez asistence zákazníka, který svůj čas může věnovat svým potřebám.
Pro tuto službu je třeba konzultace s naším odborným pracovníkem před uskutečněním zakázky, který odhadne rozsah, čas potřebný pro realizaci zakázky a cenu. V rámci úplné služby Vám poskytneme krabice, šatní boxy, PVC přepravky, lepící pásky a veškerý potřebný obalový materiál.
Zbytky nepotřebného obalového materiálu po zakázce odvezeme a necháme ekologicky zlikvidovat.

Službu lze také využít pro naložení , nebo vyložení těžkých strojů, nebo trezorů atd. Pro tuto činnost si zajistíme potřebnou mechanizaci. Pracovníci prochází pravidelným školením pro manipulaci těžkých předmětů a jiných břemen. Naši odborní pracovníci (technici) jsou připravení ochotně poradit a vysvětlit jak zakázka bude zajištěna.

Pokud se obrátíte na náš dispečink, jsme připraveni zodpovědět Vaše otázky a domluvit podrobnosti k zajištění služby.

 

Spočítat cenu stěhování v objektu

Ceník stěhování v objektu (bez dopravy)

Ceník stěhování v objektu (bez dopravy)

Cena stěhování v rámci objektu bez použití dopravy je samozřejmě nižší, než v případě použití vozidla. Cena se počítá jako hodinová sazba a záleží na počtu objednaných pracovníků a čase potřebném ke splnění zakázky.

Služba Cena za 1 pracovníka Cena za 2 pracovníky Minimální cena - 1 osoba Minimální cena - 2 osoby Každý další pracovník
Stěhování v rámci objektu 400,- * 484,- s DPH
za hod
800,- * 968,- s DPH
za hod
500,- * 605,- s DPH
za hod
1 000,- * 1 210,- s DPH
za hod
400,- * 484,- s DPH
za hod
Doprava pracovníků po Praze 200,- * 242,- s DPH 300,- * 363,- s DPH 200,- * 242,- s DPH 300,- * 363,- s DPH 100,- * 121,- s DPH
Doprava pracovníků mimo Prahu 10,- * 12,10 s DPH
za km
12,- * 14,52 s DPH
za km
10,- * 12,10 s DPH
za km
12,- * 14,52 s DPH
za km
2,- * 2,42 s DPH
za km
* Uvedené ceny jsou bez DPH 21%
Zjistit cenu stěhování v rámci objektu

? NAPOVEDA povinné
Kontakt
tel. +420 608 423 304
tel. +420 222 765 675
tel. +420 240 200 252
800 100 056 volejte zdarma