Stěhování domácností v Praze


Stěhování v Praze má určitá specifika oproti stěhování v jiných městech. Tomu je přizpůsoben i způsob počítání ceny stěhování a některé doplňkové služby.

Jak stěhujeme

Vlastníme několik stěhovacích vozů s různě velkým nákladovým prostorem. Objednat si můžete i více aut a pracovníků.

Vykládka v Praze

  1. Dodáme vám veškerý potřebný obalový materiál. Obalový materiál je možné dovézt s předstihem přímo na Vaší adresu, nebo si můžete obaly vyzvednout osobně v naší kamenné prodejně.
  2. Po přistavení vozidla naši pracovníci ihned začínají s prací podle domluveného rozsahu.
  3. V případě objednání demontují a zabalí nábytek a ostatní předměty.
  4. Opatrná nakládka věcí do stěhovacího vozu a jeho zajištění v nákladovém prostoru.
  5. Převoz věcí na místo vykládky.
  6. Vyložení a rozmístění věcí podle vašeho přání. Případně i vybalení a montáž nábytku.
  7. Odvoz použitých obalových materiálů, popř. odvoz nábytku na sběrný dvůr.

Příprava na stěhování

  • V rámci Prahy můžeme zdarma poslat našeho technika na prohlídku stěhovaných prostor a věcí. Na základě objemu věcí a dalších podmínek (počet pater, výtah, délka donášky apod.) na místě vytvoří nezávaznou cenovou nabídku.
  • Na základě doporučení technika si u nás vyzvednete, popř. vám zašleme obalový materiál na stěhování (krabice, přepravky, folie). Obalový materiál prodáváme i půjčujeme.
  • Zákazník by měl zajistit volnou příjezdovou cestu a také parkovací místo jak na místě nakládky, tak i na místě vykládky. Větší vzdálenost zbytečně prodlužuje celé stěhování a navyšuje cenu. Zajištění místa lze provést např. zaparkováním vozidla zákazníka, natažením pásky s cedulkou stěhování apod. Místo by mělo být 10-14 metrů dlouhé (podle zvoleného vozidla)
Balení nábytku

? NAPOVEDA povinné