Montáž kuchyní


Můžete nezávazně poptat montáž Vaší kuchyně. Následně Vás kontaktujeme s naší cenovou nabídkou.

Pro přesnější cenový odhad nám můžete zaslat (přiložit k formuláři) fotografie, obrázek složené kuchyňské linky, náčrt nebo prospekt k lince. Čím více materiálů nám zašlete tím přesněji sestavíme nabídku na montáž.

? NAPOVEDA
povinné Žádný soubor nenahrán Žádný soubor nenahrán Žádný soubor nenahrán Žádný soubor nenahrán Žádný soubor nenahrán Žádný soubor nenahrán Žádný soubor nenahrán Žádný soubor nenahrán Žádný soubor nenahrán Žádný soubor nenahrán Žádný soubor nenahrán Žádný soubor nenahrán

Co děláme ?

Zprostředkujeme montáž kuchyní a kuchyňských linek. Zajistíme instalaci spotřebičů a v případě nutnosti i připojení vody. Provedeme montáž na zeď nebo na strop. Posádka vozu je vybavena moderními přístroji a nářadím. Montáž kuchyní dělame pomoci externích dodavatelů.Montáž kuchyně

Jak zjistit cenu montáži kuchyňské linky ?

Pro zjištění celkové ceny montáže kuchyně vyplňte jednoduchý formulář na této stránce, pomocí kterého nám také můžete poslat foto, obrázek či nákres kuchyňské linky, nebo podrobný popis toho, co se bude montovat.  Následně techník spočítá cenu za montáž.

Zprostředkujeme montáž kuchyní značek: IKEA, Oresi, Sykora, Koryna, Jamall a dalších.

Samozřejmě zajišťujeme také montáž nábytku.

V rámci montáže kuchyňských linek jsme schopni zajistit následující práce:

  • montáž horních skříněk
  • montáž spodních skříněk
  • montáž pracovních desek včetně případného oříznutí
  • výřezy do polic a zástěn
  • montáž baterie
  • montáž pracovního osvětlení

U elektrických spotřebičů musí být od výrobce instalovány zástrčky (vidlice), spotřebiče připojíme do připravených zásuvek. V případě, že zástrčky chybí, spotřebiče nezapojujeme. Vodu a odpady napojíme do připravených přípojek. Plynové spotřebiče nezapojujeme.

U zakázek bez stěhovacího vozu účtujeme za dovoz stěhovacích pomůcek a nářadí poplatek 200 Kč bez DPH.

V rámci stěhování můžeme zajistit demontáž kuchyňské linky a její montáž na novém místě.


? NAPOVEDA povinné