Stěhování studentů


ISIC

Studentům, učitelům a dalším držitelům ISIC karet poskytujeme slevy na stěhování v rámci Prahy i celé ČR ve výši 5%. Slevu uplatníte při objednávání stěhování. Nahlaste číslo ISIC karty našim dispečerům, kteří si jej přiřadí k dané zakázce.

Cenu za stěhování můžete ovlivnit i vy. Záleží pouze na tom, nakolik se budete chtít samotného stěhování zúčastnit. Nejnákladnější varianta je stěhování na klíč, kdy stěhování kompletně provedou naši pracovníci.

Cenu však můžete snížit tak, že si sami zabalíte věci a demontujete nábytek. Nejnižší náklady na stěhování vynaložíte v případě, že si od nás objednáte pouze stěhovací vozidlo s řidičem a se vším ostatním Vám pomohou Vaši přátelé.

Zaslat poptávku na stěhování studentů


 

ISIC karta

Nabízíme stěhování po Praze, ale i mimo Prahu pro všechny držitele karet ISIC. Stěhování z koleje na kolej se provádí vozidlem Iveco Daily 12m3 s řidičem za hodinovou sazbu 855,- Kč bez DPH po slevě (minimální cena zakázky je 1300 Kč bez DPH).


 

ITIC karta

Všichni učitelé a profesoři, kteří vlastní kartu ITIC, mají taktéž nárok na slevu 5% z celkového stěhování po Praze i mimo Prahu.


 

IYTC karta

Nejste student, ale je Vám do 26ti let a vlastníte kartu IYTC? Nabízíme Vám 5% slevu z celkového stěhování po Praze i mimo Prahu.


 

ALIVE karta

Pro držitele karty ALIVE máme taktéž nabídku 5% slevy z celkové částky za stěhování po Praze i mimo Prahu.

 


? NAPOVEDA povinné