Stěhování do Německa


17.3.2023 09:34
Využijte našich zkušenosti stěhování do Německa

Čeká Vás stěhování do Německa? Využíte našich služeb a zkušeností

Doporučujeme si objednat osobní návštěvu technika. Jedná se o větší stěhování celé domácnosti a je důležité vše mít naplánované ohledně připravy než přijedou stěhováci. S technikem se domluvíte na možnostech co vše jste schopní si zařídit sami a co naopak budete potřebovat od stěhováků. Zda si osobné věci zabalíte sami a budete třeba jen potřebovat krabice od nás. Nábytek zda budete demontovat sami, nebo necháte stěhováky aby Vám nábytek rozmontovali. Né všechen nábytek je potřeba demontovat, stěhováci demontují jen to co neprojde dveřmi, nebo se na chodbě nevytočí. Pokdu se rozhodnete zabalit si kuchyň sami, objednejte si větší množství bublinkové folie na zabalení skla a porcelánu. Výhodné je však nechat si zabalit kuchyň od profesionálů, kteří mají vlastní obalový materiál a hlavně zkušenosti.

Samotná cesta probíhá pak naprosto bez problému jako kdyby jste se stěhovali do jiného města v ČR.

Jediné co je potřeba udělat při nakládce v ČR je soupis věcí k převozu, počet skříní, stolů, komod, krabic atd... Tento (stačí i ručně psaný dokument) je důležitý pro stěhováky, kdyby je na dálnici v Německu zastavili ke kontrole celníci aby mohli prokázat, že nevezou ukradené věci.

Naše společnost pravidelně stěhuje do Německa, nebo naopak z Německa zpátky do ČR. Stačí nás kontaktovat mailem, či telefonicky a domluvit si s naším dispečinkem prohlídku, nebo cenovou nabídku.

Tím, že i pravidelně jezdíme do Německa, jsme schopný Vám nabídnout i lepší cenu pokud se potřebujete peřstěhovat do lokace kam zhruba máme namířeno. Naše cesty do zahraničí můžete sledovat na naší stránce "akční nabídky" kde pravidelně zveřejňujeme naše cesty a termíny.


? NAPOVEDA povinné